Кредит за 3 хвилини: правда або міф?

Кредит за 3 хвилини: правда або міф?

Кредит в ломбарді — швидкий та легкий спосіб отримати гроші під заставу цінного майна. Проте, умови видачі кредиту та його терміни можуть відрізнятися в кожному ломбарді або мережі ломбардів.

У цій статті розповідаємо всі подробиці щодо кредиту в нашій мережі «Скарбниця».

Як оформити кредит?

  • Завітати до будь-якого ломбардного відділення «Скарбниця».
  • Отримати експертну оцінку предмета застави. Наш співробітник вивчить ваше майно та визначить суму доступного кредиту.
  • Надати паспорт та ІПН (в разі першого звернення до ломбарду нашої мережі) для оформлення договору.
  • Обрати вигідні умови кредиту та підписати договір.
  • Отримати гроші зручним для вас способом — готівкою або на банківську карту.

Для клієнтів мережі, що зареєстровані в Особистому кабінеті та мають Skarb ID (електронні копії всіх необхідних документів), досить відвідати відділення з предметом застави й мобільним телефоном.

Що можна здати в ломбард?

Ми приймаємо різну техніку, годинники, антикваріат, вироби з дорогоцінних металів та каменів.

Чому процес оформлення займає так мало часу?

Головний етап в отриманні кредиту — оцінка предмета застави. У наших відділеннях працюють досвідчені експерти, які швидко вивчають майно та визначають його вартість. Якщо ви вже знаєте суму кредиту, справа за малим — підписати договір і отримати гроші.

Більш того, ми пропонуємо послугу онлайн-оцінки, щоб ви могли заощадити час проведений у відділенні. Для цього необхідно заповнити форму для оцінки (в залежності від типу майна) і дочекатися дзвінка від нашого співробітника.

Дистанційний добір кредиту

Одна з особливостей кредиту в ломбардах «Скарбниця» — можливість дистанційно дібрати його на банківську картку. Це зручний сервіс за який ми не беремо ніяких додаткових платежів.

Як це працює:

  • Зареєструйте свою банківську карту в будь-якому відділенні «Скарбниця».
  • Залиште заявку на добір в Особистому кабінеті або в контакт-центрі за номером 0800 500 555.
  • Отримайте гроші протягом 5 хвилин.

5 причин оформити кредит під заставу в мережі «Скарбниця»

Безпека. Всі відділення обладнані засобами безпеки (камери, броньоване скло та двері), а також в ломбардах чергують співробітники служби охорони.

Економія часу. Весь процес оформлення кредиту займає не більше 5 хвилин.

Надійне зберігання. Предмети застави зберігаються в спеціальному безпечному місці.

Відповідність юридичним нормам. Кожен клієнт отримує договір, який складено юридично грамотно.

Клієнтоорієнтованість. Широкий перелік послуг та можливостей, вигідні умови кредитування й зручні сервіси для управління кредитом.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.