Гроші під заставу антикваріату

Гроші під заставу антикваріату

Пам'ятні статуетки, потерті часом годинники й порцеляна — для когось це просто предмети, що роками збирають пил у шафах. А хтось готовий годинами ходити по розпродажах та аукціонам, сподіваючись знайти щось незвичайне.

Антикваріат — данина поваги часу, яка часто має високу вартість. Адже багато речей, які можна знайти на прилавках вінтажних магазинів, вже давно зійшли з виробництва або були випущені лімітованою партією. Саме бажання володіти чимось цінним та унікальним, зберігаючи таким чином шматочок історії, і розпалює інтерес у завзятих колекціонерів. Тим самим, до речі, підвищуючи вартість самого антикваріату.

Цікавим лотом для колекції можуть бути предмети мистецтва, пам'ятні нагороди, ювелірні прикраси, предмети інтер'єру і монети. Готові посперечатися, що у вас вдома знайдеться річ, яку можна продати на тематичному розпродажі. А також, завжди можна вигідно здати антикваріат в ломбард. Головне  правильно вибрати ломбард. Чому? Антикваріат — специфічна ніша, зайняти яку беруться далеко не всі фінансові організації, через складнощі в оцінці.

Який антикваріат приймають в ломбардах «Скарбниця»

У клієнтів нашої мережі є можливість швидко оформити ломбардний кредит під заставу:

  • монет;
  • годинників;
  • статуеток;
  • нагород СРСР;
  • картин і гравюр;
  • нагород до 1917 року;
  • порцеляни;
  • ювелірних виробів.

Крім того, ми не приймаємо під заставу зброю і музейні експонати (предмети, які мають інвентарні номери музеїв).

Як отримати кредит під заставу

Для оформлення кредиту на антикваріат необхідно отримати оцінку предмету застави від експерта мережі «Скарбниця», обговорити всі деталі зі співробітником відділення і підписати договір кредитування. Збираючись до ломбарду — не забудьте захопити з собою предмет застави та паспорт.

Оцінка антикваріату

Головний фахівець з оцінки знаходиться в Києві за адресою: бульвар Дружби Народів, 25. Ви можете особисто відвідати ломбардне відділення, а також отримати оцінку дистанційно через Viber наступним чином:

  • Надішліть короткий опис і фото предмету застави в Viber за номером: +38 (050) 446 17 18.
  • Зателефонуйте до відділення для консультації з фахівцем в телефонному режимі.

Після чого приносьте предмет застави в ломбардне відділення для оформлення кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.