Кредит під заставу наручних годинників

Кредит під заставу наручних годинників

Наручні годинники — спосіб підкреслити індивідуальність та стиль. Вони служать яскравим акцентом та надають образу відчуття завершеності. Це повноцінний і незалежний аксесуар, який в сучасній моді переважно використовують в естетичних цілях.

Але водночас є моделі, за які колекціонери готові платити будь-які гроші, аби отримати бажаний аксесуар. Таку любов до наручних годинників можна пояснити прагненням володіти чимось унікальним, вишуканим і тим, що несе в собі певну історію. А, як відомо — унікальність коштує дорого.

Тому якісний наручний годинник — вигідна інвестиція, яка з часом може окупитися в кілька разів. А крім того, в екстреному випадку завжди можна закласти годинник в ломбард, отримавши за нього кругленьку суму. При цьому не обов'язково прощатися з улюбленим аксесуаром, адже можна оформити договір з правом викупу.

Як оцінюють годинники в ломбардах «Скарбниця»

Оцінка — процес, під час якого досвідчений годинникар вивчає наручний годинник, щоб визначити його вартість. Тому від того, наскільки правильно і точно проведена оцінка, залежить сума, яку клієнт може отримати під заставу.

У мережі «Скарбниця» співробітники проходять спеціальне навчання, щоб максимально точно встановлювати вартість предмета з урахуванням його особливостей. Під час оцінки годинника фахівець звертає увагу на:

 • рік випуску і модель;
 • виробника (марку);
 • наявність гарантії та коробки;
 • ступінь збереження виробу;
 • актуальну вартість годинника на ринку.

Більш того, оцінкою дорогих й ексклюзивних годинників займається окремий експерт, що знаходиться за адресою: м Київ, б-р Дружби Народів, 25. Для консультації рекомендуємо заздалегідь зателефонувати до відділення і уточнити графік роботи фахівця з годинників.

Які годинники можна здати під заставу

У всіх ломбардних відділеннях нашої мережі приймають під заставу наступні годинники:

 • брендові;
 • радянські;
 • смарт-годинники;
 • механічні та кварцові;
 • з золота, срібла, платини;
 • інкрустовані діамантами.

Для оформлення кредиту зверніться в будь-який зручний ломбард з паспортом і годинником.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.