Які телефони приймають у ломбардах мережі «Скарбниця»

Які телефони приймають у ломбардах мережі «Скарбниця»

Мобільний телефон — ґаджет, що робить наше життя більш зручним. Це відмінний засіб комунікації як з друзями і близькими, так і з зовнішнім світом шляхом соціальних мереж. Це компактний помічник, що вміщує в собі величезну кількість особистої інформації і даних (фотографії, відео, замітки), легко замінює електронну книгу або, наприклад, ігрову приставку.

Крім того, саме мобільні телефони найчастіше здають в ломбард, оскільки це один з найнадійніших і швидких варіантів отримати гроші в складній життєвій ситуації. Звертаючись до ломбарду, клієнт може оформити кредитний договір як з правом викупу цінного майна, так і без нього (тобто після того, як закінчується термін дії договору, телефон виставляється на продаж для третіх осіб).

Які телефони приймають в  ломбардах «Скарбниця»

У наших відділеннях є лише правило, якому повинен відповідати гаджет — працездатність пристрою. Тому ми приймаємо як нові смартфони, так і з явними пошкодженнями екрану і корпусу телефону. Якщо телефон справно працює, то наявність слідів експлуатації (подряпини, дрібні тріщини, потертості або відколи) не будуть причиною відмови в отриманні кредиту на телефон під заставу.

У ломбардах мережі «Скарбниця» можна закласти не лише нові моделі телефонів (з сенсорними екранами), але й застарілі пристрої (кнопкові телефони різних форм-факторів).

Як визначається сума кредиту під заставу телефону

Перед тим, як оформити договір ломбардного кредитування, співробітник відділення в обов'язковому порядку проводить оцінку предмета застави. Під час процедури оцінки досвідчений фахівець уважно вивчає:

  • стан телефону (потертості, тріщини, відколи,
  • подряпини, плями на екрані);
  • модель і дату виробництва;
  • технічні характеристики;
  • стан і продуктивність акумулятора (батареї);
  • працездатність ґаджета;
  • актуальна вартість телефону на ринку
  • техніки.

Крім того, наявність комплектації (повної або часткової) також впливає на підсумкову вартість предмета застави. А для економії часу можна скористатися послугою онлайн-оцінки, що доступна для всіх клієнтів мережі «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.