Детальніше про мережу ломбардів «Скарбниця»

Детальніше про мережу ломбардів «Скарбниця»

Ломбард — організація, що займається видачею кредитних коштів під заставу цінного майна. Найчастіше в ломбарди здають техніку, ювелірні прикраси та дорогоцінні предмети мистецтва (антикваріат). Тобто все те, що знайдеться вдома у будь-якої людини.

Кожна ломбардна мережа встановлює свої правила і порядки, тому суми доступних кредитів, а також предмети застави, можуть відрізнятись. Як правило, чим більша мережа — тим більше цікавих пропозицій і послуг є для її клієнтів.

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» не лише активно працює по всій Україні, а й розвиває формат онлайн-ломбарду, аби клієнти могли користуватися послугами незалежно від місця розташування. Це означає, що за необхідності клієнт може отримати оцінку предмета, оплатити відсотки по кредиту, дібрати гроші на карту або навіть закрити кредит за допомогою свого смартфона.

В такому форматі доступно понад 10 найпопулярніших послуг в ломбардах «Скарбниця». Для того, щоб стати клієнтом онлайн-ломбарду, досить зареєструватися в Особистому кабінеті на нашому сайті. Більш того клієнти, які оформили Skarb ID (електронні копії всіх необхідних документів в Особистому кабінеті) можуть отримувати нові кредити без надання оригіналів документів. В такому випадку буде достатньо прийти до ломбарду з предметом застави і мобільним телефоном. Звертаємо вашу увагу на те, що номер мобільного телефону повинен збігатися з номером, за яким була проведена реєстрація в Особистому кабінеті.

Що можна здати в наших ломбардах

Ми приймаємо: різну електроніку (телефони, ноутбуки, телевізори, планшети, плеєри, навушники), побутову техніку, відеокамери та фотоапарати, вироби з коштовних металів (золото, срібло, платина), наручні годинники будь-яких моделей, антикваріат, дорогоцінні камені.

Що стосується прикрас або виробів з дорогоцінних металів — за рішенням експерта можна здати як цілу прикрасу, так і зламані елементи. У наших ломбардах працюють досвідчені експерти, які проводять точну оцінку будь-яких предметів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.