Здати срібло: яке та за скільки?

Здати срібло: яке та за скільки?

Срібло — благородний дорогоцінний метал, який часто вибирають як альтернативу золоту. По-перше, вироби зі срібла значно дешевші за золото, що особливо відчутно при покупці масивних прикрас. Наприклад, акуратне тонке срібне кільце можна придбати за 150-200 грн, що вельми доступно для людини з будь-яким достатком. А велике об’ємне кільце обійдеться в 700-900 грн. Проте, попри доступність в ціні, срібло все ж залишається дорогоцінним металом, який не втрачає своєї цінності з плином часу. По-друге, багато хто полюбляє срібло за його вишуканість і мінімалізм. Срібні вироби — це аристократичність, стриманість та холодне сяйво.

Крім того, прикраси з дорогоцінних металів — вигідне вкладення коштів, які за необхідності можна компенсувати. Наприклад, здати срібло в ломбард.

Мережа ломбардів «Скарбниця» надає своїм клієнтам можливість оформити кредит під заставу срібних виробів. Під  заставу можна здати:

  • ювелірні прикраси (кільця, сережки, браслети, ланцюжки, кулони);
  • срібні столові прилади;
  • монети.

Яке срібло можна здати

Дуже часто ломбарди встановлюють мінімальну вагу для виробів зі срібла, які можна здати під заставу. В нашій мережі ми приймаємо будь-які срібні прикраси (або їх елементи за висновком спеціаліста) вагою від 1 грама. Здати можна срібло наступних проб:

  • 600 (як правило, це монети зі срібних сплавів);
  • 875 (столове срібло, статуетки, предмети інтер'єру);
  • 900;
  • 916;
  • 925;
  • 960.

Залежно від проби за 1 грам срібла можна отримати до 17 гривень (вироби 925 проби). Мінімальна вартість одного грама (600 проба) становить 11 гривень.

Дізнатися попередню вартість свого виробу ви можете в будь-якому відділенні «Скарбниця» або за допомогою послуги онлайн-оцінки на сайті мережі. Консультація фахівця з оцінки (в будь-якому форматі) проводиться безкоштовно та індивідуально для кожного клієнта, з метою визначення суми доступного кредиту.

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».