Задача: вигідно здати золото

Задача: вигідно здати золото

У житті кожної людини трапляються неприємні ситуації, які вимагають швидких дій. І найчастіше труднощі застають нас зненацька, а для їх вирішення необхідна певна сума грошей. Як варіант — можна оформити кредит в банку, якщо у вашому розпорядженні достатньо вільного часу. Адже банківський кредит — це, найчастіше, тривалий та складний процес. Також можна продати коштовну річ, наприклад, техніку або ювелірні вироби. Але якщо не хочеться назавжди прощатися з майном, що має матеріальну цінність, можна закласти його в ломбард та отримати кредит під заставу.

Сьогодні ювелірні вироби займають перше місце по частоті закладу в ломбарди. Тому в цій статті мова піде про те, як вигідно здати золото — найпопулярніший дорогоцінний метал.

Яке золото ми приймаємо?

Кільця, сережки, кулони, ланцюжки та браслети — всі ці прикраси можна здати в наших ломбардних відділеннях. Крім того, ми приймаємо велику кількість проб золота, а отже у клієнтів більше шансів «вгадати» з предметом застави для отримання ломбардного кредиту.

Ваш виріб обов'язково приймуть у будь-якому ломбарді «Скарбниця» якщо на ньому стоїть спеціальне клеймо, що вказує на пробу золота. Це можуть бути такі номери: 916, 900, 750, 585, 583, 500, 375.

Як визначається сума доступного кредиту?

Перед тим, як оформити договір ломбардного кредитування (незалежно від типу предмета застави), клієнт в обов'язковому порядку отримує експертну оцінку свого майна. Під час оцінки співробітник відділення оглядає виріб, оцінює його за встановленими стандартами та називає клієнту суму, яку клієнт може отримати під заставу.

Підсумкова вартість визначається з урахуванням таких критеріїв:

  • Вага виробу. Ми приймаємо від 1 грама золота.
  • Проба золота. Наприклад, за хрестик 750 проби можна отримати до 1410 гривень за 1 грам.
  • Ступінь збереження та загальний стан. Потертості, подряпини й т.п.

Крім того, ми приймаємо не лише цілі вироби, а й зламані або окремі елементи ювелірних прикрас. Кожен випадок розглядається індивідуально, а фінальне рішення приймає фахівець з оцінки.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».