«Скарбниця» серед кращих ломбардів

«Скарбниця» серед кращих ломбардів

Ринок фінансових послуг — це справжні перегони, в яких лідерами стають лише найкращі з кращих. Сьогодні в Україні налічується близько 10 великих ломбардних мереж, які з кожним днем ​​збільшують кількість своїх відділень. І для того, щоб клієнту було простіше орієнтуватися в діяльності ломбардів, щорічно складається рейтинг ломбардів. До рейтингового списку потрапляють найуспішніші ломбардні мережі, що показали хороший рівень роботи за минулий рік.

Навіщо потрібен рейтинг ломбардів?

Ломбард — фінансова організація, яка займається кредитуванням населення під заставу цінного майна. Сьогодні ломбарди мають попит, оскільки отримати ломбардний кредит набагато простіше, ніж оформити позику в банку. До того ж в ломбардах можна не лише здати майно (техніку, ювелірні вироби, годинники, антикваріат, дорогоцінне каміння), але і продати на вигідних умовах.

Крім того, великі мережі ломбардів постійно покращують якість своїх послуг, щоб залишатися «на плаву» серед високої конкуренції. Все частіше можна зустріти ломбардні послуги онлайн (наприклад, можливість оплати відсотки по кредиту на сайті), які також роблять роботу ломбардної мережі зручнішою для клієнтів.

Як складається рейтинговий список?

Ломбарди, що потрапляють до рейтингу кращих, оцінюють по ряду критеріїв. Наприклад, рівень доходу мережі, довіра з боку клієнтів, статистика сайту (активність, аналіз відвідуваності й т.д.), кількість послуг, що надаються, загальна популярність серед клієнтів. Крім того, звертається увага і на спеціальні пропозиції (бонусні програми, акції), які мережа пропонує для своїх клієнтів.

«Скарбниця» серед кращих ломбардів

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» регулярно займає перші позиції в рейтингу кращих ломбардів України. Серед особливостей нашої мережі, завдяки яким ми з року в рік опиняємося в трійці лідерів:

  • Велика кількість відділень по всій Україні (понад 400).
  • Активна робота онлайн-ломбарду (добір на карту, дистанційне погашення кредиту, мобільний ломбард, онлайн оцінка предмета застави).
  • Знижки для постійних клієнтів.
  • Розпродаж заставного майна, що не викупили клієнти згідно з договором кредитування.

Спасибі, що залишаєтеся з нами!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.