Ломбард техніки

Ломбард техніки

У попередніх статтях ми розповідали вам про те, як оформити кредит під заставу виробів з дорогоцінних металів (золота та срібла). Оскільки саме ювелірні прикраси займають першість серед усіх предметів застави, що можна здати в наш ломбард.

Але сьогодні ми хочемо звернути вашу увагу на інший, не менш популярний вид майна, який також часто потрапляє в наші ломбардні відділення — техніку. Тому у цій статті мова піде про те, як працює ломбард техніки мережі «Скарбниця».

Найчастіше наші клієнти здають мобільні телефони або комп'ютерну техніку. Це найбільш поширені пристрої, які можна легко замінити на дешевші моделі. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам широкий перелік предметів застави. Таким чином, абсолютно кожен зможе скористатися послугою ломбардного кредитування.

У відділеннях «Скарбниця» приймають:

  • мобільні телефони (різних моделей та форм);
  • ноутбуки і комп'ютерні екрани;
  • телевізори;
  • відеокамери;
  • фотоапарати;
  • MP3-плеєри.

Крім того, не варто забувати, що в нашій мережі працює великий промисловий ломбард, куди можна здати спеціалізовану техніку, малогабаритний транспорт, будівельну техніку та навіть великі партії промислових товарів.

Як визначається сума кредиту

Підсумкова сума, яку клієнт може отримати під заставу свого майна (в цьому випадку техніки), визначається під час експертної оцінки. Перед тим, як запропонувати вам оформити договір, співробітник ломбарду безкоштовно проводить оцінку предмета застави, звертаючи увагу на ряд показників. Головним чином на суму кредиту впливає: загальний стан техніки (ступінь збереження), працездатність, технічні характеристики та комплектація (зарядний пристрій, коробка, гарантійний талон, товарний чек тощо).

Для отримання кредиту під заставу техніки зверніться в будь-яке відділення мережі «Скарбниця» з предметом застави та паспортом. Всю актуальну інформацію можна отримати в Особистому кабінеті на нашому сайті або на цілодобовій гарячій лінії за телефонов 0800500555.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.