6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

Національна мережа «Скарбниця» входить в трійку кращих ломбардних мереж України. Сотні відділень у всіх великих містах щодня працюють для клієнтів, число яких зростає в геометричній прогресії. У чому полягають сильні сторони мережі «Скарбниця» — розбираємося у цій статті.

Сьогодні знайти ломбард не складе ніяких труднощів. Наприклад, можна з легкістю написати в рядку Google щось на кшталт «ломбард Київ» та вибрати будь-яке посилання з результатів пошуку. Але рекомендуємо звертатися до перевірених ломбардів, які не перший рік працюють на фінансовому ринку та мають хорошу репутацію. Як мінімум, це допоможе вам вигідно оформити кредит під заставу, а як максимум — великі ломбардні мережі часто проводять акції і спеціальні пропозиції для клієнтів.

Наприклад, в мережі «Скарбниця» активно працює програма лояльності, в рамках якої ви можете безкоштовно отримати страховий захист шляхом обміну накопичених бонусів. Як то кажуть — дрібниця, а приємно.

Крім того, статус клієнта (новий, постійний, золотий) впливає і на суму кредиту під заставу дорогоцінних виробів. Що це означає? Новий клієнт, який лише оформив бонусну карту, може отримати до 1260 грн за 1 грам золота 585 проби. Для порівняння: постійний клієнт, який зібрав 9000 бонусів з моменту оформлення карти, може отримати до 1300 грн в аналогічній ситуації.

6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

  • Зручний сервіс «Ломбард в вашому смартфоні», який дозволяє користуватися всіма популярними послугами мережі не виходячи з дому (в тому числі і здійснювати оплату за актуальними кредитами).
  • Безкоштовна оцінка цінного майна, яку проводить досвідчений експерт у будь-якому ломбарді мережі або онлайн через спеціальну форму на сайті «Скарбниця».
  • Швидке оформлення ломбардного кредиту та виплата кредитних коштів готівкою або на банківську карту.
  • Зберігання цінного майна з вигідними умовами.
  • Можливість дистанційно дібрати кредитні кошти на карту, а також закрити актуальний кредит.
  • Послуга «Кредитний кур'єр» — залиште заявку на кредит і співробітник ломбарду доставить вам гроші в будь-яку зручну точку Києва.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.