До зустрічі у 2021!

До зустрічі у 2021!

Уже сьогодні вночі ми переступимо межу 2020-го року та почнемо нову подорож довжиною в 365 днів. Так склалося, що напередодні новорічних свят заведено підбивати підсумки року, що минає, аналізувати виконану роботу і головне — будувати плани на майбутнє. Ми вважаємо, що це відмінна традиція, яка допомагає оцінити досягнення і невдачі за рік, що минає, аби стати кращою версією себе у наступному.

Протягом 2020 ми стикалися з багатьма труднощами, але спритно долали їх. Знаходили способи радувати вас, наших клієнтів, навіть у найтемніші часи. Проводили тематичні акції та вигадували безліч цікавих і вигідних пропозицій, таким чином висловлюючи подяку за те, щоб ви залишаєтеся з нами. Щотижня ділилися з вами корисною інформацією про роботу мережі «Скарбниця» у нашому блозі. Відкривали нові ломбардні відділення по всій Україні, тим самим розширюючи свої кордони. Крім того, ми активно розвивали формат «Ломбард-онлайн», щоб ви могли безпечно користуватися послугами нашої ломбардної мережі. Ми вважаємо, що такий формат роботи є особливо важливим в умовах пандемії, тому об'єднали в ньому найпопулярніші послуги: мобільний ломбард, онлайн-оцінка, добір кредиту на банківську карту, можливість оплатити або закрити кредит дистанційно.

У крайній статті 2020 року хотілося б побажати вам ніколи не втрачати оптимізму та долати всі труднощі на вашому шляху з легкістю й азартом. Спасибі, що обираєте нашу ломбардну мережу «Скарбниця» та залишаєтеся з нами.

До зустрічі у 2021, дорогі клієнти!

 

Крім того, не забувайте, що зараз у нас діє акція до Нового року — «Кредит всього під 0,5%». Детальніше з умовами акції можна ознайомитися тут або в оператора гарячої лінії за телефоном 0800500555.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».