Від чого залежить ціна дорогоцінних каменів?

Від чого залежить ціна дорогоцінних каменів?

У попередній статті ми розповідали про те, як визначають вагу діамантів, та відповіли на запитання: «Скільки грам в 1 караті?». Ознайомитися зі статтею можна тут, а сьогодні поговоримо про критерії, що впливають на вартість дорогоцінного каміння, а також про швидкий кредит під заставу діамантів в мережі ломбардів «Скарбниця».

Як визначається ціна дорогоцінного каміння?

На вартість діаманта впливає цілий перелік критеріїв. По-перше, будь-який фахівець (наприклад, ювелір у профільному магазині або експерт з оцінки коштовного каміння в ломбарді) вивчає загальний стан самоцвіту, а також його цілісність. Адже будь-яке пошкодження діаманта впливає на його якість, а отже — навіть незначна подряпина, яку складно побачити неозброєним оком, знижує вартість каменю на ринку. Саме тому фахівці не рекомендують самостійно діставати діамант з прикраси.

Окрім наявності пошкоджень, в процесі оцінки цінного каменю експерт враховує і:

  • колір і прозорість каменю;
  • форму і тип огранки;
  • розмір і вагу (кількість карат);
  • вид діаманта;
  • актуальну вартість каменю на ринку.

Як здати самоцвіт в ломбард?

У нашій Національній ломбардної мережі «Скарбниця» доступна можливість оформити кредит під заставу дорогоцінних каменів. Ми приймаємо як окремі самоцвіти, так і прикраси з інкрустацією діамантами. Для отримання кредиту зверніться до будь-якого відділення мережі «Скарбниця» з предметом застави та паспортом. Перед підписанням договору наш співробітник оцінить предмет застави та озвучить вам суму доступного кредиту. Крім того, дізнатися вартість діаманта можна онлайн, заповнивши спеціальну форму на нашому сайті. Всі консультації та оцінки предметів застави в мережі «Скарбниця» проводяться безкоштовно.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».