Що таке перли?

Що таке перли?

Говорячи про діаманти та цінні метали, які використовують для виготовлення прикрас і аксесуарів, ми часто забуваємо згадати ще одного представника — перли. Це унікальний за своєю природою дорогоцінний камінь, що широко використовується в ювелірній справі. Прикраси з перлів завжди виглядають дуже благородно, вишукано і додають ніжності до будь-якого образу. Саме тому ми вирішили розповісти вам трохи про перли та систему їх класифікації.

Що таке перли?

Перли — це дорогоцінний камінь, що формується всередині раковини прісноводних і морських молюсків. Це відбувається шляхом відкладень шарів карбонату кальцію навколо «основи» (подразника, який потрапляє в раковину). Перли мають приємний перламутровий блиск і зустрічаються у різних формах (коло, ґудзик, овал, груша, крапля, дуплет і т. д), але ідеальними перлами вважають каміння у формі сфери. Крім того, сьогодні існують спеціальні устричні ферми для вирощування перлів штучним шляхом.

Глобально всі перли можна поділити на два види за місцем вирощування: річкові (або прісноводні) і морські. Перший варіант вважається ідеальним для щоденного носіння, оскільки такі перли мають хорошу зносостійкість, але поступаються морським по сяйву.

Як оцінюють перли?

Існує спеціальна міжнародна система класифікації, яку використовують ювеліри та майстри для визначення вартості перлів. В основі цієї системи — латинські букви від A до D і символ «+» (плюс). Так, наприклад, в описі перлів можна зустріти наступні значення: AAA (найвища якість дорогоцінного каменю), АА +, АА, А, В, С.

Головним чином вартість перлів залежить від місця вирощування, наявності дефектів (природних або придбаних), форми та блиску коштовного каменя.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».