Як обрати розмір кільця?

Як обрати розмір кільця?

Кільце — універсальний аксесуар, що стає «родзинкою» у будь-якому образі: від наряду в стилі "casual" до ділового костюма.

Останнім часом в моду входять срібні кільця з мінімалістичним дизайном, які одночасно виглядають дуже стримано та привертають увагу. Більш того, зараз дуже модно носити велику кількість кілець одразу, розбавляючи масивні прикраси тонкими моделями на фалангах. Саме тому каталоги інтернет-магазинів «рясніють» різними прикрасами на будь-який смак. Але є одна важлива річ, яку потрібно знати перед тим, як оформити замовлення на вподобане колечко — свій розмір. Звичайно, у будь-якому ювелірному магазині вам із радістю допоможуть підібрати потрібний розмір за допомогою кільцеміра. Але якщо ви не хочете витрачати час на пошуки найближчого салону ювелірних прикрас — ця стаття для вас.

Розмір кільця дорівнює внутрішньому діаметру прикраси та вказується у міліметрах. Існує 3 популярних способи дізнатися свій розмір кільця в домашніх умовах.

Варіант 1 — по діаметру кільця, яке у вас вже є

Один з надійних варіантів підібрати прикрасу, яка буде добре сидіти на пальці, не завдаючи дискомфорту. Наприклад, ви любите носити прикрасу на безіменному пальці та хочете купити ще одне кільце. Щоб дізнатися потрібний вам розмір — візьміть своє кільце та виміряйте його діаметр за допомогою звичайної лінійки. Для зручності можна обвести прикрасу на папері, аби отримати більш точну цифру.

Варіант 2 — за шаблоном

В інтернеті можна знайти спеціальні шаблони з розмірною сіткою, що допоможуть вам вибрати потрібний розмір. Але цей варіант підійде лише в тому випадку, якщо у вас вже є кільце, яке вам підходить, і ви хочете придбати ще одне такого ж розміру. Крім того, враховуйте можливу похибку в розмірі (неправильний масштаб і т.д.)

Варіант 3 — за допомогою нитки

Візьміть невеликий відрізок нитки та оберніть його навколо пальця, на якому буде кільце. Далі відзначте те місце, де нитка змикається і відріжте залишок. Цифру, що вийшла, виміряйте в міліметрах лінійкою. Після цього поділіть результат (наприклад, 48 мм) на 3:14.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».