Жіночий наручний годинник: трохи історії та найдорожча модель у світі

 Жіночий наручний годинник: трохи історії та найдорожча модель у світі

Наручний годинник є не лише елементом образу, але й може показувати індивідуальність людини. Вони вже давно зайняли своє місце в усталених канонах моди, ставши класикою, і вийшли за рамки свого першорядного призначення — показ часу.

Сьогодні це стильний і універсальний аксесуар, який носять як жінки, так і чоловіки. Але мало хто знає, що в 16 столітті цей прилад, що показує час (і далеко не точний), вважався виключно жіночою прикрасою.

Вся річ у тому, що перший у світі наручний годинник був виготовлений у 1571 році та служив у якості подарунка для королеви Англії Єлизавети I. Це був розкішний аксесуар з інкрустацією перлами та блискучими діамантами, що незабаром став початком нової моди — моди на наручні годинники. До речі, до початку 20-го століття наручні годинники називали браслетами (з англ. "wristlet").

Звичайно, крім естетичної цінності годинники відрізняються і вартістю. Ви нерідко можете зустріти новини про те, що на черговому аукціоні за нечувану суму був проданий іменитий наручний годинник. Так, наприклад, найдорожчим жіночим наручним годинником у світі вважається модель Richard Mille Caliber RM 019 "Celtic Knot" Tourbillon, вартість якого — 465 000 доларів. Цей годинник є вишуканий симбіозом срібла, білого золота, дрібних діамантів (на циферблаті) й оригінального дизайну.

Крім того, наручний годинник — аксесуар, який завжди можна вигідно продати у разі потреби, або здати в ломбард. В нашій мережі «Скарбниця» доступна можливість отримати швидкий кредит під заставу наручних годинників. Для цього відвідайте будь-яке відділення (понад 400 ломбардів по всій Україні) з годинником і паспортом. Досвідчений експерт оцінить ваш аксесуар та запропонує конкурентну вартість. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».