Який відсоток беруть ломбарди?

Який відсоток беруть ломбарди?

Один з найпоширеніших варіантів швидко отримати гроші — оформити кредит. Найчастіше в подібних ситуаціях клієнти звертаються до ломбарду, оскільки тут процедура видачі кредиту значно простіша, ніж у відділенні банку. Як правило, в банку ретельно вивчається вся кредитна історія клієнта. Крім того, співробітник банку в обов'язковому порядку попросить вас надати додаткові відомості про доходи, місце роботи та вибрати декілька поручителів. У ломбарді ж буде достатньо пред'явити співробітнику свій паспорт (або будь-який документ держ. зразка, що підтверджує особу) і цінне майно, на підставі якого буде оформлено кредитний договір.

В нашій мережі «Скарбниця» цінним майном, у якості предмета застави, може бути: техніка (комп'ютерна, побутова), дорогоцінні прикраси (золото, срібло, платина), коштовне каміння (діаманти, перли), наручні годинники й антикваріат. При цьому чим дорожче цінне майно, яке ви хочете здати, тим менший відсоток вам запропонують під час оформлення ломбардного кредиту.

Умови кредитування у відділеннях «Скарбниця»

Наприклад, ви хочете здати золото. Мінімальна кількість днів для видачі кредиту під заставу золота — 63, але у вас є можливість достроково погасити кредит починаючи з першого дня. При цьому ми не встановлюємо максимальний термін кредитування під заставу золота, якщо клієнт вчасно виконує зобов'язання згідно з договором, а максимальна ставка становить 438% (1,2% на день).

Як розрахувати відсоток, який доведеться заплатити?

Оформляючи кредит на суму в 1000 грн — процентна ставка за користування (на день) складе 1,2% (12 грн). Крім того, будь-який клієнт може збільшити термін кредитування на потрібну кількість днів. Для цього необхідно внести повну суму (за фактичні дні користування), яка сформувалася на момент продовження. В цьому випадку це 756 грн.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».