Способи оплати в мережі «Скарбниця»

Способи оплати в мережі «Скарбниця»

Ми, Національна мережа ломбардів «Скарбниця», завжди йдемо назустріч клієнтам, намагаючись робити наші послуги зручнішими та вигіднішими. Крім того, ми вважаємо, що сучасний ломбард повинен пропонувати клієнтові не лише можливість швидко отримати кредит під заставу, а й мати декілька доступних способів оплати. Адже погодьтеся, що куди зручніше внести відсотки за користування кредитом онлайн, або, наприклад, у найближчому терміналі, ніж витрачати час на візит ломбардного відділення. Саме тому сьогодні мова піде про способи оплати в мережі ломбардів «Скарбниця».

Звичайно, ви завжди можете внести оплату за кредитом у ломбарді, якщо він знаходиться поруч з вашим будинком або має зручне розташування. В іншому випадку — скористайтеся альтернативним способом оплати: через термінали, з мобільного або онлайн.

Через термінали

Клієнти нашої мережі можуть вносити оплату за кредитом за допомогою наступних терміналів:

  • Система;
  • PayMarket;
  • iBox;
  • EasyPay;
  • City24;
  • 2Click.

Для оплати необхідно ввести ID та CS кредитного договору (ці дані вказані у правій частині паперового примірника). Крім того, рекомендуємо вказувати свій номер мобільного телефону для отримання SMS з підтвердженням оплати.

З мобільного

Абоненти мобільного оператора «Київстар» можуть скористатися послугою «Смарт-гроші» для оплати відсотків. У цьому разі так само необхідно ввести ID та CS договору, а також суму, яку ви хочете внести на рахунок. Зверніть увагу, що максимальна сума оплати за одну операцію — 2 999 грн.

Онлайн

Крім цього, ви можете внести оплату за допомогою банківської карти Visa або MasterCard. Зробити це можна на нашому сайті в Особистому кабінеті або на сайті партнерів (EasyPay.ua). У другому варіанті також вам необхідно вказати ID та CS договору. 

Незалежно від обраного способу оплати — сума надійде на ваш рахунок протягом 20 хвилин. Крім того, більш детальну інформацію стосовно оплати можна знайти в розділі «Допомога», а також завантажити керівництво по оплаті у будь-якому з перерахованих вище терміналів. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».