Як економити час та гроші: скарбничка дієвих способів

Як економити час та гроші: скарбничка дієвих способів

Міркуючи про те, як  економити час і все встигати та бути максимально ефективним у своїх діях, ще величний давньогрецький поет Гесіод у VII ст. до н.е. стверджував, що істинно великою є та людина, котра зуміла заволодіти власним часом. Змінюються часи та епохи, але дотепер актуальним залишається питання свідомих дій та розуміння того, що, з якою метою і як ви робите, розстановка пріоритетів, планування, ведення списків, зрештою контроль та відсутність необдуманих кроків.

Для того щоб економити ці ресурси, тримайте низку дієвих способів, котрі багаторазово перевірені, і, навіть, якщо хоч кілька із них ви візьмете в роботу на постійній основі, то життя неодмінно зміниться і ці зміни будуть досить вагомими. 

РОБОТА

Вдосконалення навичок, або як стати надлюдиною

Дивним є той факт, що у гонитві за економією часу ми схильні до економії на тих речах, що стали б у нагоді на шляху до тої ж економії. Логіка досить зрозуміла. Якщо ви графічний дизайнер, вдосконалюйте навички опановуючи нові програмні застосунки та технічні рішення для оптимізації вашої роботи. Якщо ви секретар, і щодня ваші функціональні обов'язки передбачають набір великої кількості текстів, станьте надлюдиною, опануйте курс швидкісного друку. Використовуючи нові здобуті навички щодня, за роки своєї діяльності вами буде зекономлено сотні робочих годин. 

Організація часу в соцмережах та інтернеті загалом

Жодна людина без інтернету не уявляє вже свого життя. Дійсно, інтернет та соцмережі досить потужно інтегрувались у наші щоденні процеси, а час, який ми витрачаємо на постійну присутність у мережі постійно зростає. Соціальні мережі, інформаційні ресурси, відеохостинги переходять на максимально лаконічні та віральні формати контенту, котрі стимулюють кліпове споживання інформації. І все це тому, що у боротьбі за вашу увагу, генератори контенту в мережі добре знають, що часу у сучасної людини обмаль, тому і формат подачі інформації має враховувати цей момент.

Що ж ми можемо з цим зробити?

  • Не сідайте за комп'ютер та не беріть до рук смартфон без чіткої установки. Інтернет має одну нехорошу рису, він здатен закрутити будь-кого у вирі нескінченного потоку інформації, котра буде підібрана саме під вас та приверне на себе всю вашу увагу. Отож, проговорюйте вголос, що саме вам необхідно зробити: відповісти на важливе повідомлення, завантажити файл чи здійснити обов'язковий платіж.
  • Виділіть окремий фіксований час для щоденного перегляду своїх стрічок у соцмережах. Скажімо, нехай це буде 30 хвилин зранку перед тим, як вийти на роботу та ввечері, після смачної вечері. Це ваш особистий час і ви вільно можете поспілкуватись з друзями у месенджерах, ознайомитись з рекомендаціями у відеохостингах або перечитати свої підписки.
  • Змініть налаштування у смартфоні. Хвиля повідомлень заповнює екран щонайменше за пів години спокою вашого смартфону. Групи та канали у месенджерах, коментарі до опублікованих відео або відповіді на ваші коментарі, push-повідомлення про оновлення або зміни у додатках, список можна продовжувати довго. Цим масивом інформації можна керувати, змінивши базові налаштування месенджерів, а також залишивши найважливіші сповіщення та заблокувавши весь непріоритетний непотріб. 

Електронна пошта та перегляд своєї роботи в Outlook

Перевіряйте електронну пошту тричі на день у фіксований час. Таким чином ви будете обробляти вхідні листи за певні проміжки часу. Помилковою є перевірка пошти щохвилини, та миттєва відповідь на вхідні повідомлення. Такий підхід постійного сидіння “на електронці” не дасть вам зосередитись на своїх завданнях. Зверніть увагу на ще один важливий момент: перш ніж перевіряти пошту, завершіть свій найскладніший проєкт, над яким ви зараз працюєте. 

І тепер, найважливіше. Не жаліючи часу, а це займе не більше 10-15 хвилин, налаштуйте правила повідомлень в Outlook. Так ви зможете опрацьовувати великі масиви листів, економлячи дійсно багато часу. В залежності від налаштувань, папок, спеціальних позначок, одразу буде видно (не відкриваючи папки), яку кількість листів необхідно терміново опрацювати, а які листи мають системний або ж ознайомчий характер. 

ПОКУПКИ 

Купуйте товари та послуги через інтернет. Це фінансово вигідно

Сплачуючи в інтернеті, не доведеться стояти в чергах, витрачаючи час. Майже завжди ціни на товари в інтернеті відчутно нижчі ніж в офлайн точках продажів. На покупців в інтернеті чекають спецпропозиції на першу покупку, знижки за підписку на новини, участь у клубних програмах, таких як магазин золотих прикрас “Скарбничка”, коли лише зареєстровані клієнти, що сплачують онлайн, мають доступ до закритої інтернет-вітрини з товаром за дуже вигідною ціною. Таким чином кожен клієнт ломбарду “Скарбниця” у своєму особистому кабінеті має персональний ювелірний магазин, на покупках в якому також можна суттєво заощадити.

Обирайте найкращих постачальників послуг, на сумнівні пропозиції інших - у вас просто немає часу

Надавайте перевагу тим ресурсам і компаніям, які пропонують найзручніший функціонал для покупки товарів чи послуг в інтернеті і не вимагають від вас фізичної присутності у офлайн-точках своїх представництв. Зазвичай, компанії, котрі пропонують інноваційні сервіси є лідерами у своїй галузі, і цінуючи час клієнтів приділяють особливу увагу різним фішкам. Без дзвінків, що також відбирають дорогоцінний час та іншого тематичного спаму. 

Якщо є потреба скористатись послугами, до прикладу фінансовими, взяти швидко гроші у кредит, зверніть увагу на те, які інструменти пропонує вам фінансова установа для обслуговування такої позики. Не зважаючи на те, що ми живемо у добу цифровізації та активного розвитку фінтех-індустрії, банки і ломбарди все ще спонукають клієнтів особисто відвідувати їх відділення, витрачаючи час та гроші на дорогу. 

Натомість економія ресурсів буде суттєвою, якщо ви оберете надійних та прогресивних фінансових партнерів. Ломбард “Скарбниця”, на перший погляд, звичайний ломбард, але придивившись уважніше ми бачимо що тут є особистий кабінет, а значить, є можливість швидко погасити кредит. Також, можна дібрати суму по кредиту у один клік, оформити пролонгацію і багато інших можливостей, що підкупають своєю зручністю тих, хто хоче економити час. 

Використовуйте інтернет для швидкого вирішення побутових моментів

Якщо покупка, то на тих маркетплейсах, що швидко приймають і доставляють замовлення якісних товарів і мають досконалу, нерідко й безкоштовну, службу доставки. Зараз це вже не перевага, а швидше даність, яка дозволяє суттєво зекономити час, зменшити видатки та спростити завдання. Зверніть увагу на те, що онлайн сервіси у цьому випадку, це не лише знижки або економія часу та грошей, але і можливість вирішити більшу кількість своїх побутових питань за менший період.

Цікавим є той факт, що на сьогодні доставляють не лише техніку, продукти, побутові товари чи косметику, цим нікого не здивуєш. Переходячи масово на електронну комерцію компанії пропонують українцям купити з доставкою додому юридичні, нотаріальні, страхові чи, навіть, фінансові послуги. Хіба це можливо, поцікавитесь ви? Так можливо і мало чим відрізняється від тієї ж доставки піци. 

Отримати кредит під заставу золота або техніки можна не виходячи з дому через оформлення заявки в інтернеті, ба більше, декількома способами. На сьогодні ці рішення є унікальними та дуже зручними для клієнтів. Так, мережа ломбардів “Скарбниця” пропонує отримати фінансовий кредит замовивши безкоштовний виїзд мобільного ломбарду. Оцінювач приїздить до вас додому у зручний час, здійснює оцінку предмету застави, оформляє договір і видає кошти. Також, можна викликати кредитного кур'єра ломбарду “Скарбниця”, який доставить ваш предмет застави у відділення та видасть гроші на банківську картку. 

ФІНАНСИ

Аналізуйте реальні потреби сім'ї відповідно до наявних матеріальних ресурсів 

Не піддавайтесь ажіотажу та масовим істеріям. Виважено підходьте до спонтанних витрат. Головне, що варто пам'ятати, знижки в магазині - не для вас. Раціональним буде купити товар зі знижкою, який є у списку необхідних речей. Все інше  - це безвідповідальне споживання. В гонитві за дешевизною спочатку проаналізуйте, чи закриті ваші обов'язкові щомісячні платежі? Як бачимо, і тут необхідне планування, що заощадить не лише ваш час, але й кошти. 

Беріть кредит за прозорими умовами та у перевірених компаній 

А як бути у непередбачуваних життєвих ситуаціях, коли потрібні терміново кошти на ремонт або медичне обстеження? Варіантів взяти кредит дуже багато, але зробити це швидко і з гарантованим погодженням, без поручителів, довідок з роботи та колекторів - лише один. Позика у ломбарді “Скарбниця” - це послуга фінансової компанії, діяльність якої ліцензована. Якщо ви новий клієнт - вам неодмінно запропонують дуже вигідні умови та ще більше грошей на руки. Працюючи з провідними кредитними установами та користуючись їх сучасними дистанційними сервісами ви заощадите не лише час, свої кошти, нерви, але й отримаєте надійного фінансового партнера на роки.

Відкладіть кошти на сплату житлово-комунальних платежів та покупку ліків

Обов'язково відкладіть на невідкладне: комунальні і ліки, особливо, якщо у вас є хронічні захворювання, що вимагають постійного приймання препаратів. 

Не відмовляйтесь від кешбеку, це справжні гроші

Не списуйте можливість отримати пасивний дохід, який можна отримати без зайвих зусиль. Наприклад, кешбек від ломбарду “Скарбниця” - це накопичені бонуси, котрі нараховуються за кожен платіж по кредиту. Такі бонуси швидко конвертуються у реальні гроші через особистий кабінет на сайті компанії і виводяться на банківську картку клієнта. Також за кешбек можна купувати золото і техніку у магазинах партнерів, погашати відсотки та збільшувати суму наступного кредиту. Намагайтесь здійснювати покупки там, де вам запропонують кешбек.  До речі, стосовно банківських карт, якщо у вас їх декілька, поцікавтесь, де нараховується більший відсоток по вкладу. Можливо саме на неї буде вигідно отримувати ваші грошові перекази.

Беріть безкоштовне!

Ну і найприємніше, це безкоштовні пропозиції. Не відмовляйте собі у благах, без яких погіршиться якість вашого життя, просто замініть їх на безкоштовні аналоги. Використовуйте замість мобільного зв'язку месенджери або сервіси для відеозв’язку. Користуйтесь спеціальними акційними пропозиціями, кредитами майже під 0%, отримуйте безкоштовно нові знання у вигляді онлайн курсів за вашою спеціальністю. Не оминайте можливості сказати “так” на кожну безкоштовну пропозицію, конче необхідну саме для вас. 

Щодня ми говоримо собі, що завтра буде інший день, і врешті решт він буде плодотворним, а ми працюватимемо максимально продуктивно. Але наприкінці дня знову і знову виникає таке знайоме відчуття невдоволеності собою через невиконані плани і зайві трати. І попри низьку продуктивність, сил та вільного часу на себе та близьких майже не лишається.

Важливо зрозуміти, що саме відволікає вас від роботи та заважає правильно планувати свій день або фінанси. Можливо справа у прокрастинації і відкладенні найважливіших завдань на потім? Чи у ваших друзях, яких Ф. Петрарка називав великими крадіями часу? Можливо ви не вмієте контролювати хаос повідомлень, що шквалом атакують ваш смартфон у гонитві за вашим часом та грошима. Адже кожен намагається вам щось показати, продати, або неодмінно переконати, простими словами за вашу увагу йде боротьба. Але остаточний вибір за вами, бути успішним і ефективним чи задовольнятись тим, що є. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».