Кредит під заставу ноутбуків

Кредит під заставу ноутбуків

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» — це великий механізм, що працює для зручності клієнта. Ми завжди намагаємося оптимізувати свої послуги та сервіси, роблячи їх більш комфортними. Крім того, ми пропонуємо клієнтам великий список предметів застави, на підставі яких можна швидко отримати кредит. Наприклад, одним з найпопулярніших предметів застави в нашій мережі є ноутбук. Тому тема на сьогодні — як здати ноутбук в ломбард «Скарбниця».

Крок перший. Який ноутбук я можу здати?

Ми приймаємо будь-які моделі популярних брендів (Apple, Acer, Dell, ASUS, Lenovo, Samsung, HP, Toshiba, Sony і т.д). Єдина умова, що може стати причиною відмови видачі кредиту — ноутбук повинен справно працювати. При цьому допустима наявність подряпин, відколів або інших дефектів, що не впливають на працездатність ноутбука.

Крок другий. Скільки я можу отримати за ноутбук у ломбарді?

При оформленні будь-якого кредиту клієнт в обов'язковому порядку отримує безкоштовну оцінку предмета застави від співробітника ломбарду, в ході якої фахівець визначає суму кредиту. На вартість вашого ноутбука впливає ряд факторів, серед яких: бренд і модель, стан і рівень збереження, а також комплектація. За можливості знайдіть не лише зарядний пристрій, але і коробку та чек про покупку ноутбука, щоб підвищити суму доступного вам кредиту.

Крок третій. Які документи брати з собою?

Для отримання кредиту в нашій мережі вам необхідно надати співробітнику ломбарду тільки паспорт і цінне майно. До слова, у постійних клієнтів мережі «Скарбниця» які оформили Skarb ID в Особистому кабінеті, є можливість отримати новий кредит без пред'явлення документів в ломбардному відділенні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».