Як здати монітор в ломбард?

Як здати монітор в ломбард?

У кожного з нас є техніка або майно, що роками припадає пилом на полицях за просто так. Але будь-який предмет, який має цінність, можна змусити працювати на вас. Наприклад, здавати в оренду (що дуже популярно за кордоном), або на всяк випадок вигідно продати, розмістивши оголошення на будь-якій безкоштовній платформі. А якщо зовсім не хочеться возитися з публікаціями або самостійно займатися пошуком потенційного покупця, рекомендуємо звернутися до ломбарду.

Ця стаття — ваше нагадування про те, що в мережі «Скарбниця» можна не лише отримати кредит під заставу цінного майна, а й вигідно продати вживану техніку. Крім того, у цьому блозі ми продовжуємо розповідати вам про популярні предмети застави в наших відділеннях, і тема на сьогодні — як здати монітор в ломбард.

Який монітор я можу здати?

Найголовніша умова для вдалої угоди — монітор має бути в робочому стані. В іншому випадку співробітник ломбарду буде змушений відмовити вам у видачі кредиту під заставу. Що стосується бренду — ми приймаємо монітори від різних виробників, серед яких: LG, Philips, Dell, Lenovo, Asus, Acer, Apple і т.д.

Які чинники впливають на вартість монітора?

Перед тим, як запропонувати вам оформити договір, наш співробітник оцінить ваш монітор, з урахуванням наступних критеріїв:

  • загального стану (наявність дефектів, що не несуть загрозу працездатності);
  • діагоналі та роздільної здатності монітора;
  • типу екрану (TFT/LCD, LED/OLED, PDP) та матриці (VA, TN, IPS, PLS);
  • інтерфейси по корпусу монітора;
  • наявності «битих» пікселів;
  • додаткових особливостей (4K, 3D і т.д.);

Збираючись до ломбарду — не забудьте про паспорт. А також, за можливості візьміть із собою всі елементи комплектації монітора й пакування (якщо вона збереглася). Крім цього, великим плюсом, що позитивно позначиться на вартості, буде чек про покупку монітора або гарантійний талон (навіть якщо термін дії вже вийшов).

І наостанок — рекомендуємо скористатися безкоштовним сервісом «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, аби дізнатися попередню вартість вашого предмета застави. Це допоможе вам заощадити час, витрачений на перебування у ломбардному відділенні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».