Програма лояльності для клієнтів «Скарбниця»

Програма лояльності для клієнтів «Скарбниця»

Як економити при оплаті відсотків по кредиту в ломбардах «Скарбниця»? Відповідь проста — стати учасником нашої програми лояльності. Зараз все розповімо.

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» пропонує мотиваційну програму лояльності для своїх клієнтів. У чому її суть? Під час першої кредитної операції в нашій мережі будь-який клієнт може оформити карту клієнта для накопичення бонусів (внутрішньої валюти компанії «Скарбниця»).

За що нараховуються бонуси?

В умовах програми лояльності передбачено декілька способів отримання бонусів:

  • Сплачуйте відсотки за кредитним договором.
  • Верифікуйте номер вашого мобільного телефону в будь-якому відділенні компанії «Скарбниця».
  • Робіть покупки в магазинах мережі-партнера «Техноскарб».
  • Обмінюйте решту під час оплати в ломбардних відділеннях (від 1 до 99 копійок).
  • Беріть участь в акціях і отримуйте доступ до спеціальних пропозицій компанії «Скарбниця».

Куди витратити бонуси?

Бонуси можна використовувати для погашення відсотків за договорами, на підвищення суми на руки при оформленні договору кредиту, підвищення статусу клієнта, обміняти на подарунковий сертифікат чинний більш ніж в 3000 торгових точок по всій Україні, поповнювати з їх допомогою мобільний телефон, та навіть конвертувати бонуси в гривні з виведенням їх на банківську карту будь-якого банку України.

Більш детальна інформація про програму лояльності доступна тут.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».