Чи можна здати телевізор в ломбард?

Чи можна здати телевізор в ломбард?

Чи видаємо ми кредити під заставу телевізорів? Так, так і так! Як його отримати — дізнайтеся у цій статті.

Які телевізори ми приймаємо?

У ломбардних відділеннях «Скарбниця» можна отримати кредит під заставу телевізора практично будь-якого бренду. Ми приймаємо: плазмові та рідкокристалічні (РК) ТВ; моделі з LED, OLED і ЕЛТ-екранами; а також сучасні телевізори з технологією Smart TV.

Головне, аби ваша техніка була в робочому стані. При цьому телевізор може мати незначні пошкодження на екрані та корпусі (відколи, подряпини, інше) або сліди тривалого використання, що не впливають на його працездатність. Ми також не встановлюємо обмеження по діагоналі екрану і набору технічних характеристик, щоб будь-який клієнт міг скористатися послугою ломбардного кредитування.

Як отримати кредит під заставу телевізора?

Відвідайте будь-яке відділення «Скарбниця» з предметом застави (телевізором) та паспортом. Для зручності рекомендуємо ознайомитися з інтерактивною картою ломбардів на нашому або підібрати найближче відділення через пошук.

Отже, ви прийшли до ломбарду з документом і телевізором, аби отримати кредит під заставу. Половина справи зроблена. Співробітник ломбарду проведе безкоштовну оцінку вашої техніки, щоб визначити її вартість. Далі він допоможе вам оформити кредитний договір, попередньо підібравши для вас вигідні умови співпраці. Після цього ви отримуєте гроші готівкою або на банківську карту.

Від чого залежить вартість ТВ?

Оцінюючи ваш телевізор, фахівець «Скарбниця» звертає увагу на такі критерії:

  • загальний стан техніки (рівень збереження);
  • працездатність;
  • наявність дефектів на екрані й по корпусу телевізора;
  • модель і виробника;
  • первинну вартість;
  • комплектацію;
  • вік моделі (новіші ТВ оцінюються дорожче і навпаки);
  • популярність серед покупців.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».