Кредит під заставу золота в «Скарбниця»

Кредит під заставу золота в «Скарбниця»

Золото — благородний метал з приємним теплим блиском, що широко використовується в ювелірній справі. З давніх часів золоті прикраси дарували як знак поваги для високопоставлених осіб, а важкі мішечки із золотими монетами слугували цінної валютою. З плином часу цей метал став більш доступним і сьогодні будь-хто може придбати собі золоті прикраси або навіть предмети інтер'єру. Крім того, золото — це актив, що не втрачає свою цінність, тому багато інвесторів надають перевагу вкладатися в купівлю золота. По-перше, його ціна з часом лише зростає. А по-друге, золото завжди можна швидко продати або, наприклад, здати під заставу в ломбард.

Яке золото ми приймаємо?

Для клієнтів нашої мережі доступна послуга ломбардного кредитування на вигідних умовах. Здати під заставу можна: сережки, кільця, браслети, кулони, хрестики та ланцюжки. Також звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо як цілі вироби та прикраси з золота, так і пошкоджені або окремі їх частини. Збираючись до відділення «Скарбниця», обов'язково перевірте своє золото на наявність проби (спеціального клейма з тризначним числом). Список проб, які можна здати: 375, 500, 583, 585, 750, 900, 916, 950 (платина), 958 (золоті злитки).

На ціноутворення вашого виробу в ломбарді впливає:

  • його вага;
  • проба золота;
  • вид (кільце, кулон і т.д.);
  • загальний стан (за категоріями від 1 до 4);
  • кількість днів, на яку видається кредит;
  • статус клієнта мережі «Скарбниця» (новий, постійний, золотий).

Як попередньо дізнатися вартість виробу з золота?

Для зручності ми створили спеціальний онлайн-сервіс для оцінки предмета застави, який доступний на нашому сайті. Заповніть всі поля, слідуючи підказкам, щоб попередньо розрахувати вартість вашого виробу. Ціна за грам золота в ломбардах «Скарбниця» варіюється в діапазоні від 753 до 1924 грн. Крім того, скупка золота доступна як в Києві, так і в інших містах України.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».