Популярні послуги в мережі «Скарбниця»

Популярні послуги в мережі «Скарбниця»

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» вже понад 28 років є активним гравцем на українському фінансовому ринку. Ми знаємо, як важливо встигати йти в ногу з часом, і постійно оптимізуємо свою роботу. Наприклад, сьогодні найпопулярніші послуги в нашій мережі доступні не лише у відділеннях, а й онлайн на сайті. Це значно економить час, і дає можливість користуватися ломбардом без ризику для здоров'я (що особливо важливо в сучасних умовах). Саме тому ми хочемо докладніше розповісти вам про чотири популярні послуги в ломбардах «Скарбниця».

Перше, що варто відзначити — вигідні кредити під заставу широкого переліку предметів. Для того, щоб отримати кредит (готівкою або на картку за бажанням) потрібно 3-5 хвилин часу, паспорт (для нових клієнтів, які не оформили Skarb ID в Особистому кабінеті) і цінне майно. Ми приймаємо такі предмети застави: ювелірні вироби та прикраси з золота, срібла, платини; дрібну побутову техніку; комп'ютерну техніку та електроніку; антикваріат; наручні годинники будь-яких моделей і брендів.

Далі за списком — сервіс «Ломбард online». Це цілий перелік послуг, якими можна скористатися просто з вашого смартфона. Через «Ломбард online» будь-який клієнт може: добирати кредит на банківську карту, дистанційно погашати активні кредити, виводити кешбек, обмінювати бонуси в рамках програми лояльності (в тому числі поповнювати мобільний рахунок), а також змінювати налаштування згідно з особистими уподобаннями.

Крім того, ми пропонуємо послугу «Зберігання цінностей» на вихідних умовах. Як це працює? Наприклад, вам потрібно поїхати на декілька днів, але ви боїтеся залишати цінні речі вдома без нагляду. В такому випадку можна здати їх в ломбард на надійне зберігання, при цьому вартість послуги складе всього 11,2 грн на день (або 336 грн за місяць зберігання в наших ломбардах).

І наостанок — сервіс «Кредитний кур'єр», що дає можливість отримати гроші в будь-якій точці України та в будь-який зручний для клієнта час. Для цього необхідно залишити заявку на сайті (у спеціальній формі). Вкажіть всі дані про ваш предмет застави та чекайте дзвінка. Наш фахівець ознайомиться з вашою заявкою, оцінить майно та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Далі залишиться лише відправити предмет застави поштою, затвердити умови кредитування й отримати гроші на карту будь-якого банку України. Звертаємо вашу увагу, що в рамках послуги «Кредитний кур'єр» можна здати виключно техніку.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».