Чи можна здати платину в ломбард?

Чи можна здати платину в ломбард?

Дорогі клієнти!

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» видає кредити на вигідних умовах під заставу широкого переліку предметів. Наприклад, ви можете здати: техніку, дорогоцінні камені, ювелірні вироби (з золота, срібла, платини), наручні годинники та цінні предмети мистецтва. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, проведуть безкоштовну оцінку предмета застави, і допоможуть підібрати найбільш вигідні умови для отримання кредиту. Крім того, для оформлення договору про ломбардне кредитування необхідно надати співробітнику лише паспорт і цінне майно. До речі, клієнти, які оформили Skarb ID в Особистому кабінеті (електронна версія документів) можуть користуватися послугами ломбарду без надання паспорта.

Мета нашого блогу — розповідати вам більше про роботу мережі «Скарбниця», а також ділитися корисною інформацією про предмети, які ми приймаємо. Раніше ви вже розповідали вам про специфіку кредитів під заставу золота та срібла, а сьогодні курс узятий на платину. Що це таке і як здати цей метал в ломбард?

Платина — благородний метал, що має холодний блиск і сріблясто-білий колір. Крім того, це один з найбільш рідкісних металів, що видобувається з надр землі (це кардинально відрізняє платину від білого золота, що виникло в результаті змішування різних сплавів). Прикраси з платини відрізняються міцністю і зносостійкістю, а для більшого блиску такий метал можуть покривати спеціальним складом. Що стосується проби — найчастіше платина буває з 950, 900, 958 і 850 пробою. Про що це говорить? Про те, що метал на 80-95% складається з чистої платини.

Чи можна здати платину в ломбард «Скарбниця»?

Так й зробити це дуже просто. Достатньо відвідати будь-яке зручне відділення, отримати оцінку (щоб визначити вартість вашого виробу з платини) і оформити кредитний договір. Підсумкова сума кредиту буде залежати від проби дорогоцінного металу, загального стану та ваги виробу, а також статусу клієнта. Ми приймаємо платину 950 і 958 проби, а ціна за грам — від 873 грн.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».