Що таке біле золото?

Що таке біле золото?

Остання пара статей в нашому блозі висвітлює тему дорогоцінних металів, що нерідко стають предметом застави в українських ломбардах. Ми встигли розповісти вам про срібло, золото та платину, а також про те, як можна отримати гроші за цінні метали в мережі «Скарбниця». І сьогодні, на завершення теми дорогоцінних металів, ми вирішили поговорити про біле золото. А саме відповісти на популярні питання про цей благородний метал, що широко використовується в ювелірній справі.

Що таке біле золото?

Біле золото — це благородний метал, що має біле сяйво та створюється штучно в результаті змішування сплавів золота та різних домішок. Наприклад, окрім чистого золота, можуть входити такі метали як: нікель, срібло, бронза, марганець, платина або паладій. До речі, саме додаткові домішки впливають на підсумковий колір білого золота, тому в ювелірних магазинах можна побачити вироби різних відтінків.

Біле золото відрізняється зносостійкістю та міцністю (твердіше срібла), тому часто використовується в ювелірній справі як оправа для коштовного каміння. У прикрасах біле золото виглядає дуже стримано та не відвертає увагу від діамантів.

Як і будь-який благородний метал — біле золото має пробу, що говорить про кількість чистого золота в його складі. Найчастіше на виробах з цього металу можна побачити такі проби: 585, 750, 925. При цьому остання є найпопулярнішою.

Чи приймають біле золото в ломбардах?

Так, так і так. У будь-якому ломбарді нашої мережі можна здати біле золото. Зробити це може будь-який клієнт, який досягнув повноліття. Для того, щоб отримати кредит під заставу дорогоцінного металу, необхідно прийти у відділення «Скарбниця» з предметом застави та паспортом (або будь-яким документом держ. зразка, що посвідчує особу). Cпівробітник ломбарду проведе безкоштовну оцінку вашого прикраси, визначить його актуальну вартість і допоможе вам підібрати найбільш вигідні умови для оформлення кредиту під заставу. А для економії часу рекомендуємо скористатися сервісом «Онлайн-оцінка» на нашому сайті.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».