Чи приймають ломбарди дитячі смарт-годинники?

Чи приймають ломбарди дитячі смарт-годинники?

Так, у мережі «Скарбниця» можна здати дитячі смарт-годинники під заставу. Ми приймаємо гаджети будь-яких брендів, без комплекту, з наявністю подряпин і інших дефектів, але головне — смарт-годинник має бути в робочому стані.

Чим дитячий смарт-годинник відрізняється від дорослого?

Дитячі годинники — це гаджет, що дозволяє батькам відстежувати місце розташування дитини. Але крім передачі даних про геолокацію пристрій може приймати дзвінки та повідомлення (просунуті моделі навіть мають камеру для відеозв'язку), а також відстежувати фізичну активність і сон дитини. Ну й звичайно, годинник має низку базових функцій, таких як будильник або крокомір.

Як дізнатися вартість годинника в ломбарді?

Ми надаємо клієнтам можливість отримати безкоштовну оцінку цінного майна (на підставі якого буде оформлений кредит під заставу) у всіх відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця». Достатньо прийти до ломбарду предметом застави та повідомити співробітнику про бажання дізнатися суму доступного вам кредиту. Спеціаліст вивчить ваше майно, оцінить його з урахуванням встановлених критеріїв (стан, працездатність, комплектація, актуальна вартість на ринку) та визначить суму, яку ви можете отримати під заставу.

Незручно особисто йти до ломбарду? Скористайтеся послугою «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, аби дізнатися вартість предмета, не виходячи з дому. Для цього вкажіть інформацію про предмет у спеціальній формі, а також актуальний номер мобільного телефону для зворотного зв'язку. Співробітник ломбарду вивчить ваші дані та зв'яжеться з вами для уточнення деталей щодо видачі кредиту.

Що потрібно для того, щоб отримати кредит під заставу дитячого смарт-годинника?

Усього три речі: годинник, паспорт і 5-10 хвилин вашого часу. Крім того, отримати гроші можна зручним для вас способом: готівкою або на банківську карту. При цьому ми не беремо комісію за переказ грошових коштів, але вона можлива з боку вашого банку.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».