Чи приймаємо ми швейцарські годинники під заставу?

Чи приймаємо ми швейцарські годинники під заставу?

Що таке швейцарський годинник?

Годинникова промисловість у Швейцарії бере початок у далекому 1880 році. За цей час весь світ встиг полюбити швейцарські годинники за їх якість, надійність і довговічність. Підтвердженням цьому можна назвати вислів «надійний як швейцарський годинник», що вже давно пішов у народ. Але які саме годинники заведено вважати «швейцарськими»? Розберімось.

Швейцарський годинник — це годинник, що випущений з дотриманням певних вимог. Наприклад, всі механізми (і будь-які елементи пристрою) повинні бути випущені на території Швейцарії. Крім того, годинник обов'язково повинен бути зібраний і перевірений швейцарським виробником, а частка вітчизняних деталей в годиннику повинна досягати позначки в 50%.

Як самостійно визначити оригінальність швейцарського годинника?

Годинникова промисловість — справа філігранної тонкості, в якій слід враховувати десятки різних факторів і деталей. Але якщо вам необхідно визначити справжність виробу, а знайти досвідченого майстра немає можливості, звертайте увагу на наявність маркування "Swiss Made" і пам'ятайте, що справжній швейцарський годинник не може коштувати дешево. Це обумовлено не лише світовим ім'ям виробника, але і ручною збіркою кожного механізму, а також характерним стилем під склом із сапфіра.

У мережі ломбардів «Скарбниця» для вас працює професійний годинникар, який спеціалізується на дорогих брендових наручних годинниках. Отримати консультацію можна в Києві за адресою: бульвар Дружби Народів, 25. Рекомендуємо заздалегідь зателефонувати в ломбард, щоб уточнити актуальний графік роботи годинникаря.

Чи приймаємо ми швейцарські годинники під заставу?

Так, й зробити це можна в будь-якому відділенні за 10 хвилин. Збираючись до ломбарду, візьміть з собою паспорт (для оформлення кредитного договору) і годинник, який хочете здати під заставу. Співробітник відділення проведе безкоштовну оцінку вашого майна та підбере вигідні умови кредитування.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».