Чому саме ми?

Чому саме ми?

Наші переваги

Наша команда докладає всіх зусиль для того, щоб вам, нашим клієнтам, було зручніше та комфортніше користуватися послугами мережі «Скарбниця». Щодня ми намагаємося поліпшувати якість обслуговування, а також адаптувати популярні сервіси в форматі онлайн. Наприклад, ми пропонуємо вигідні умови ломбардного кредитування під заставу широкого переліку предметів (від дрібної електроніки до побутової техніки), а отримати гроші можна готівкою або на картку будь-якого банку України.

Крім кредитів під заставу, ми видаємо гроші за зберігання цінностей у наших відділеннях. Це зручна послуга для тих, хто переймається про безпеку цінного майна (наприклад, на час відпустки або відрядження). Для цього достатньо звернутися до будь-якого ломбарду «Скарбниця», отримати повний опис вашого майна і оформити договір на зберігання. Звертаємо вашу увагу на те, що при оформленні договору терміном до одного місяця — мінімальна сума, яку ви можете отримати, становить 1600 грн, а ставка за користування — 0,7% в день.

Ми гарантуємо конфіденційність і безпеку для кожного клієнта, оскільки у всіх ломбардах «Скарбниця» цілодобово чергує охорона, а всі співробітники проходять спеціальну підготовку в нашому Навчальному центрі.

Крім того, у нашій мережі на регулярній основі проходять акції та спеціальні пропозиції, а для постійних клієнтів доступна індивідуальна програма лояльності. Накопичені бонуси в рамках програми лояльності можна обмінювати на подарунки або виводити на банківську карту у вигляді кешбеку.

Для зручності ми розробили спеціальні дистанційні сервіси, що дозволяють нашим клієнтам економити час на відвідування ломбардного відділення. Так, наприклад, ви можете самостійно добирати кредитні кошти онлайн на карту, оплачувати відсотки за користування або закривати актуальні кредити. Зробити все це можна через сервіс «Ломбард у вашому смартфоні» на нашому сайті.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».