Швидкий кредит під заставу

Швидкий кредит під заставу

Уже понад 28 років ми працюємо на фінансовому ринку України, надаючи клієнтам можливість отримати кредит під заставу цінного майна. Наша команда впевнена, що секрет успішної роботи (а отже і популярності серед клієнтів) — різноманітність послуг, що надаються, вигідні умови співпраці та максимальна економія часу. До речі, саме час є самим головною цінністю і критерієм, на який ми спираємося під час роботи. Тому в ломбардах мережі «Скарбниця» можна отримати кредит під заставу всього за 3 хвилини. Що для цього необхідно — розповідаємо далі.

Кредитування під заставу — найпопулярніша послуга в будь-якому ломбарді, і наша мережа не є винятком. Пояснити це досить легко. По-перше, отримати гроші може будь-хто клієнт (головна умова — клієнт повинен досягти повноліття). По-друге, для оформлення кредитного договору в ломбарді потрібен лише паспорт (або будь-який документ державного зразка для посвідчення особи) і майно, на підставі якого буде виданий кредит. А по-третє, часто ломбарди пропонують більш вигідні умови співпраці (у порівнянні з банками).

Що можна здати в ломбардах «Скарбниця»?

Ми пропонуємо широкий перелік предметів застави, аби будь-який клієнт міг скористатися послугами ломбарду. Наприклад, у всіх відділеннях можна здати під заставу ювелірні вироби та прикраси (золото, платина, срібло); наручні годинники (будь-якої марки та моделі); антикваріат і предмети інтер'єру (картини, статуетки та інше); дорогоцінне каміння (як окремо, так і в оздобленні); техніку (комп'ютерну та побутову). Не знайшли потрібного предмета серед перерахованих? Рекомендуємо звернутися до Промислового ломбарду «Скарбниця», де приймають все: (від дрібної електроніки до великих партій промислових товарів і будівельних матеріалів).

Як отримати кредит за лічені хвилини?

Прийдіть в будь-який ломбард мережі «Скарбниця» з предметом застави. Співробітник відділення безоплатно оцінить ваше майно та визначить суму, яка вам доступна. Далі потрібно лише оформити договір і отримати гроші (готівкою або на картку). Хочете ще більше скоротити час, проведений в ломбарді? Заповніть форму для онлайн-оцінки на нашому сайті, щоб заздалегідь дізнатися вартість предмета застави. Після цього в телефонному режимі обговоріть всі деталі з нашим співробітником і приходьте до ломбарду, щоб оформити договір й отримати кредит.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».