Можливості в мережі «Скарбниця»

Можливості в мережі «Скарбниця»

Оформити кредит під заставу

Кредит під заставу — найпопулярніша послуга у всіх ломбардах. По-перше, це зручно, адже гроші можна отримати за лічені хвилини (що особливо важливо в критичних ситуаціях). А по-друге, отримати грошову позику в ломбарді можна лише за паспортом (та ІНН для нових клієнтів). Тут у вас не попросять зібрати купу документів (враховуючи довідку про дохід), як це передбачено в будь-якому банку. У наших ломбардах можна здати: ювелірні вироби та прикраси (срібло, платину, золото), антикваріат, техніку, дорогоцінні камені та наручні годинники.

Отримати оцінку цінного майна

Оцінка предмета застави — ключовий момент в оформленні ломбардного кредиту. У всіх відділеннях «Скарбниця» ми надаємо клієнтам можливість отримати оцінку майна абсолютно безоплатно, в ході якої досвідчені фахівці вивчають предмет застави та визначають його актуальну вартість (дотримуючись встановлених критеріїв оцінки різних типів майна). Отримати оцінку можна будь-яким зручним способом: особисто в ломбарді або онлайн на сайті, що дозволить заощадити час, проведений в ломбарді.

Поповнити банківську карту

У наших відділеннях можна швидко та вигідно (комісія за платіж до 30 000 гривень становить 1,1%) поповнити карту будь-якого банку України. Для цього необхідно відвідати будь-який найближчий ломбард мережі «Скарбниця» та повідомити співробітнику про бажання поповнити карту. Крім того, досить мати при собі номер карти (однієї з міжнародних платіжних систем MasterCard або Visa). Практично всі ломбарди, де доступна можливість поповнення карти, працюють в режимі 24/7, а отже ви можете здійснити оплату в будь-який зручний для вас час. Звертаємо вашу увагу на те, що процедура поповнення карти в ломбардах «Скарбниця» абсолютно безпечна та проводиться відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».