Які цінності можна здати в ломбард «Скарбниця»?

Які цінності можна здати в ломбард «Скарбниця»?

Кредит під заставу цінностей — найбільш популярна послуга в будь-якому ломбарді, незалежно від мережі або міста, в якому він знаходиться. І це аж ніяк не дивно, адже гроші під заставу можна отримати за лічені хвилини, що особливо важливо, коли ситуація вимагає негайних дій. Крім того, одна з головних переваг ломбарду в порівнянні з банківською позикою — мінімальний пакет документів, які необхідні для оформлення договору та видачі грошових коштів.

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» вже понад 28 років працює на фінансовому ринку України. Крім усього іншого, ми займаємося кредитуванням під заставу цінного майна, беручи до уваги актуальні потреби населення. Відділення мережі працюють в 97 містах України, а частина з них доступна в режимі 24/7. Таким чином у клієнтів «Скарбниця» є можливість отримати гроші в будь-який час доби, не обмежуючись стандартним робочим графіком. Адже, як відомо, неприємності завжди застають нас зненацька, і іноді немає часу (або можливості) на роздуми.

Що можна здати в ломбарді «Скарбниця»?

Ми прагнемо зробити ваш досвід співпраці найбільш комфортним і приємним, тому в наших відділеннях приймають широкий перелік предметів. Більш докладно про кожен з них — далі.

Техніка

Електроніка та гаджети, дрібна та середня побутова техніка, гаджети — все це можна здати під заставу в одному з ломбардів нашої мережі. При цьому техніка може мати дефекти, пошкодження або бути без комплекту, але головне — вона обов'язково повинна бути в робочому стан. Це єдина умова, яка може стати причиною відмови у видачі коштів.

Ювелірні прикраси та вироби з дорогоцінних каменів

Ми приймаємо золото, срібло і платину, а підсумкова вартість виробу буде залежати:

  • від проби дорогоцінного металу;
  • ваги;
  • типу прикраси (кільце, браслет, кулон, сережки, ланцюжок);
  • рівня збереження (наявність подряпин й інших дефектів).

Антикваріат

Предмети мистецтва несуть не лише естетичну цінність, а й матеріальну. Їх також можна здати в ломбард «Скарбниця» на вигідних умовах, а для видачі грошей знадобитися лише паспорт. Ми приймаємо: картини, монети, гравюри, нагороди та статуетки, а також порцеляну.

Наручний годинник

Не має значення, якого року випуску або де був зроблений ваш годинник — його також можна «змусити» працювати на вас, отримавши гроші під заставу в ломбарді. У наших відділеннях можна здати будь-які наручні годинники від радянських до смарт-моделей.

Дякуємо, що ви з нами!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».