Здати столове срібло в ломбард «Скарбниця»

Здати столове срібло в ломбард «Скарбниця»

Срібло — найдоступніший серед дорогоцінних металів. Його люблять за стриманість і дух аристократизму, який несе в собі холодне сяйво цього металу. Крім того, вироби зі срібла завжди виглядають дуже мінімалістично, тим самим і привертаючи до себе увагу оточення.

Звичайно, найчастіше срібло зустрічається саме в ювелірних виробах і прикрасах, але існує і ще одна, не менш популярна, сфера застосування срібла — виготовлення столових приладів і аксесуарів. Ймовірно ви зустрічали витончені набори столового срібла, які нерідко стають сімейною цінністю та передаються від покоління до покоління. Це прекрасна естетика, яка, здається, ніколи не втратить свою актуальність.

І попри те, що вартість срібла досить демократична, це все ще дорогоцінний метал, який можна розглядати як довгострокову інвестицію. Крім того, срібло приймають всі ломбарди України, а отже у разі потреби можна швидко здати його під заставу. Це відмінний варіант отримати гроші, при цьому не втративши коштовні вироби зі срібла назавжди, оскільки за умовами кредитного договору клієнт може залишити за собою право викупу предмета застави.

Як здати столове срібло в ломбардах мережі «Скарбниця»

Головна умова, невиконання якої може стати причиною відмови у видачі кредиту під заставу — на вашому столовому сріблі повинна бути одна з перерахованих проб: 600, 875, 916, 925. Це спеціальне тризначне число, яке вказує на якість срібного сплаву, з якого виготовляють столові прилади. Ми приймаємо: ножі, ложки та виделки; таці та підсклянники; тарілки й блюдця; чайні сервізи та самовари, глечики, ополоники та інші види столового срібла. 

Аби здати столове срібло, необхідно звернутися в один з ломбардів мережі «Скарбниця» з паспортом і предметом застави. Співробітник відділення оцінить ваш виріб, визначить його ринкову вартість і запропонує вам оформити кредитний договір. Ціна за 1 г срібла варіюється у діапазоні 11-17 грн в залежності від: ваги вироби, стану (дефекти та будь-які пошкодження), статус клієнта та термін застави.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».