Ціна на золото в ломбарді

Ціна на золото в ломбарді

Ціна на золото (а саме вартість однієї унції дорогоцінного металу) формується з урахуванням золотого стандарту, який був сформований у 1970-х роках. Важливо розуміти, що це нестабільний показник, який щодня змінюється за результатами золотого фіксингу (ранкового та вечірнього).

У 1972 році стартова вартість тройської унції золота (31, 1 г) становила 19,3 $, а станом на липень 2020 року (у результаті пандемії) вона досягла позначки у 1944 $. Наразі вартість однієї унції — 1758 $, і згідно з прогнозами (які, звичайно, не можуть гарантувати точних цифр) до кінця осені золото трохи втратить ціну.

Станом на сьогодні клієнти мережі ломбардів «Скарбниця» можуть отримати від 750 до 1916 грн за один г золота. Підсумкова сума кредиту залежить від: проби золота (375, 500, 583, 585, 750, 900, 916, 950, 958); ваги (від 1 г); виду виробу (кільце, сережки та т. п.); стану; а також терміну кредиту.

3 причини здати золото до ломбарду

Швидка процедура. Отримати кредит під заставу золота в нашій мережі можна протягом 10 хвилин, при цьому співробітник ломбарду попросить у вас лише паспорт (й ІІН для нових клієнтів) та предмет застави. Процедура видачі кредиту складається з наступних етапів: оцінка вироби з золота (оцінка повністю безплатна та проводиться фахівцем прямо в ломбарді); узгодження умов кредитування; підписання договору; видача грошей (на карту або готівкою за бажанням клієнта).

Мінімальний відсоток відмови. Єдина причина відмови у видачі ломбардного кредиту — відсутність проби на золоті, яке ви хочете здати. Інші фактори (наприклад, кредитна історія) не впливають на схвалення кредиту. Чи можна здати зламану прикрасу до ломбарду «Скарбниця»? Так, ми приймаємо як цілі вироби, так і окремі елементи (лом).

Можливість права викупу. Часто в ломбарди здають пам'ятні прикраси або дорогоцінні вироби, з якими не хочеться прощатися назавжди. Оформляючи кредит, ви можете залишити за собою право викупу вашого предмета застави, таким чином прикрасу буде збережено в безпечному місці та повернено вам після внесення повної суми по кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».