0-800-500-555
 • 0-800-500-555 Цілодобово
  Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Карта відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб знайти потрібне

Знайти відділення

Виберіть місто і ми покажемо
список відділень

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Бонуси - це внутрішня валюта компанії

Бонусна картка видається клієнту при здійсненні першої кредитної операції. Її необхідно надавати щоразу, коли здійснюється списання бонусів. Від статусу клієнта залежить «базова» сума на руки та відсоткова ставка.

ВИ ЗІБРАЛИ НА САЙТІ 0 БОНУСІВ = 0.00 ГРИВЕНЬ

Якщо раніше Ви вже отримували бонуси, то після авторизації зібрані зараз бонуси додадуться до Ваших

Як ще можна
отримати бонуси?
Як бонуси допоможуть
мені заощадити?

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Способи оплати

 • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
 • Оплата через інше ломбардне відділення
 • Оплата банківською платіжною карткою
 • Оплата через термінали (City24, iBox, 2click, Система, PayMarket, EasyPay)
 • Оплата сайти-партнери (Portmone.com, Easypay.ua, City24)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору
Акція завершена

Акція:
«Зручно та вигідно»

Зона действия: Киев, Житомир, Львов

Опис

1 липня ломбард «Скарбниця» запускає унікальну акцію «Зручно та вигідно» для клієнтів по всій Україні.

Літо – це відпустка! Відпустка – це відпочинок, подорожі, пригоди та відкриття! Усі намагаються приділити час зустрічам із друзями, поїздкам на дачу, пікнікам на природі та веселощам на пляжі.

Ломбард «Скарбниця» добре розуміє всі бажання і можливості наших клієнтів. Фахівці компанії постійно працюють над зручністю і простотою співпраці, а головними пріоритетами є переваги для клієнтів. Акція «Зручно і вигідно» розроблена для всіх людей, які віддають перевагу веселому та яскравому літньому відпочинку, для тих, хто не звик обмежувати свої бажання через дрібні фінансові перешкоди.

«Запуск акції «Зручно і вигідно» допоможе клієнтам компанії заощадити не тільки гроші, але і час», - прокоментував керівник відділу маркетингу мережі ломбардів «Скарбниця» Іван Іпатов. – Тепер для отримання знижки нашим клієнтам не обов'язково йти у відділення, потрібно просто перейти на сайт www.skarb.com.ua, увійти в особистий кабінет (здійснити це можна у верхньому правому кутку сайту та у розділі "Оnline оплата" ) і провести своєчасну оплату відсотків за користування. Клієнти нашої компанії, під час оплати через особистий кабінет, також можуть погашати тіло кредиту».

Акція стартує з 1 липня для усіх клієнтів компанії, які уклали договір застави на термін від 2 до 21 дня. Для участі в акції потрібно провести оплату в особистому кабінеті на сайті компанії www.skarb.com.ua. Під час повної оплати в останній день терміну договору, клієнти отримують акційну ставку всього 0,5%.

Деталі:

 • Акція діє з 01.07.2017 у всіх відділеннях ломбардів, які використовують знак для товарів і послуг «Скарбниця ТМ» на законних підставах до закінчення або скасування умов.
 • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу з 01.07.2017 на термін від 2 до 21 дня.
 • Акційні умови не діють у випадку часткових оплат відсотків за користування, оплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
 • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
 • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
 • Умови акції застосовуються тільки під час оплати коштів через особистий кабінет на сайті www.skarb.com.ua.
 • Акційні умови діють тільки на першу оплату % за договором застави.
 • Знижка по акції не сумуються з іншими знижками та акціями.
 • Деталі акції дізнавайтеся в оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).