0-800-500-555
 • 0-800-500-555 Цілодобово
  Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Карта відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб знайти потрібне

Знайти відділення

Виберіть місто і ми покажемо
список відділень

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Промислові ломбарди

Унікальні ломбарди з особливими умовами кредитування та розширеним спектром предметів застави

Промисловий магазин

Інтернет-магазин побутової, промислової техніки, електроінструменту та інших товарів

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Способи оплати

 • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
 • Оплата через інше ломбардне відділення
 • Оплата банківською платіжною карткою
 • Оплата через термінали (City24, iBox, 2click, Система, PayMarket, EasyPay)
 • Оплата сайти-партнери (Portmone.com, Easypay.ua, City24)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору
Діє на постійній основі

Акція:
Кредит під заставу мобільного за 1 грн

Зона действия: Киев, Житомир, Львов

Опис

Для всіх нових клієнтів, які раніше не кредитувалися в мережі ломбардів «Скарбницятм» та уклали договір про надання фінансового кредиту, під заставу мобільного телефону, застосовується знижена відсоткова ставка у розмірі 1 гривні в день за перші 5 днів користування кредитом, а також надається надбавка до суми кредиту у розмірі 10%.

Для всіх нових клієнтів, які раніше кредитувалися в мережі ломбардів «Скарбницятм» та уклали договір про надання фінансового кредиту під заставу мобільного телефону на строк 15 днів, застосовується знижена плата за користування кредитом у розмірі 1 гривня в день за перші 5 днів користування кредитом, а також надається надбавка до суми кредиту у розмірі 5%.

ДЕТАЛІ

 • Період проведення акції з 20.01.2020р. до зміни її умов або припинення дії акції у всіх ломбардних відділеннях, які використовують знак для товарів та послуг Скарбницятм на законних підставах.
 • Акція поширюється на кредити, отримані під заставу мобільних телефонів.
 • Плата за користування кредитом складає 1 гривню в день за перші 5 днів користування кредитом, за наступні дні користування кредитом здійснюється сплата у розмірі стандартної (не акційної) ставки.
 • Кожен клієнт може скористатися умовами акції 1 раз в 30 днів.
 • Якщо з клієнтом укладено кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою мобільного телефону, умови цієї акції розповсюджуються на відносини за тим договором, за яким позичальником отримано найбільшу, з поміж інших, суму кредиту.
 • При повторному зверненні клієнта з метою продовження строку дії договору, або укладення нового договору застосовуються стандартні, а не акційні умови кредитування.
 • У випадку продовження дії договору, до відносин за яким застосовуються умови акції «Кредит під заставу мобільного за 1 грн», умови рекламної акції «-10%» не застосовуються.
 • На суму відсотків сплачених на умовах акції, бонуси не нараховуються, наявні бонуси не списуються на погашення відсотків за цією акцією.
 • У випадку недотримання умов даної акції нарахування та сплата відсотків за користування кредитом здійснюється згідно стандартних умов кредитування.
 • Деталі акції уточнюйте у кредитних експертів або за телефоном 0800500555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).