0-800-500-555
 • 0-800-500-555 Цілодобово
  Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Карта відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб знайти потрібне

Знайти відділення

Виберіть місто і ми покажемо
список відділень

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Промислові ломбарди

Унікальні ломбарди з особливими умовами кредитування та розширеним спектром предметів застави

Промисловий магазин

Інтернет-магазин побутової, промислової техніки, електроінструменту та інших товарів

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Способи оплати

 • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
 • Оплата через інше ломбардне відділення
 • Оплата банківською платіжною карткою
 • Оплата через термінали (City24, iBox, 2click, Система, PayMarket, EasyPay)
 • Оплата сайти-партнери (Portmone.com, Easypay.ua, City24)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору

Залиште своє враження про роботу

 • 10 Листопада 2016

  Ломбард: Рівне, вул. Грушевського, 1

  Тунєва Інна Володимирівна

  Дуже крутий персонал в м. Рівне відділення на Грушевського 1. Віті, Діані та Ірині Шило ( колись працювала в цьому відділені),особливий респект. Ви молодці. Швидке та якісне обслуговування і найголовніше, що персонал завжди привітний та усміхнений яка б пора доби не була. Так тримати!!!!!!!!!!!!!

 • 09 Листопада 2016

  Ломбард: Вінниця, вул. Київська, 47

  Смоляк Татьяна Витальевна

  Хочу выразить благодарность сотрудникам ломбарда на Киевской)))))Особенно Оксаночке и вернувшемуся к нам Валентину!!!!!А также работающему там ранее Андрею)))))Верните его,пожалуйста!!!!!Я слышала,что его перевели в другое отделение.Нам,постоянным клиентам,его не хватает!!!

 • 24 Жовтня 2016 Vitalik

  Доброго дня вам. Питання такого характеру. Якщо,Вами золотий виріб був оцінений 1000 гр. а я взяв 500 гр. чи можливо добрати решта? і що для цього потрібно?

  Відповідь менеджера

  Шановний пане Віталій!
  Компанія «Скарбниця» висловлює щиру подяку за Ваше звернення!
  По суті Вашого питання повідомляємо наступне:
  Так, звичайно, Ви маєте можливість добрати недобрану суму кредиту. Для цього сума можливого добору має перевищувати заборгованість по відсоткам по Вашому кредиту на момент здійснення операції. Також Вам при собі необхідно мати оригінал кредитного договору та документ, що посвідчує особу (паспорт, інший документ державного зразка)
  Просимо звернути увагу, що операція добору можлива виключно із одночасною операцією повної перезастави, тобто відбудеться сплата всієї заборгованості по відсоткам за користування кредитом, яка буде наявна на момент проведення операції. Ви можете сплатити відсотки за рахунок недобраної суми кредиту, тобто вносити додаткові кошти не потрібно.
  Також доводимо до Вашого відома, що Компанія «Скарбниця» надає можливість дистанційного добору на банківську картку. Для цього Вам потрібно одноразово зареєструвати в будь-якому відділенні Компанії діючу банківську картку банку України. Після чого Ви отримаєте можливість отримати кредитні кошти на Вашу банківську картку, здійснивши лише один дзвінок на безкоштовну телефонну лінію Компанії за номером 0800500555.
  Бажаємо Вам приємного та зручного користування послугами Компанії «Скарбниця»!

 • 22 Липня 2016

  Ломбард: Львів, вул. Княгині Ольги, 114

  Піка Юлія Володимирівна

  Добрий ломбард і ще кращі люди в ньому.Жодного разу жодних проблем(хіба що з моєї вини).Розуміння, вічливість і професійність-все що я можу сказати.Дякую.

  Відповідь менеджера

  Юлія Володимирівна, дуже Вам вдячні за схвальний відгук!
  Ми і надалі будемо активно вдосконалюватись, щоб Ви, як і інші наші Клієнти завжди могли відчути, що для компанії "Скарбниця" кожен клієнт особливий.

 • 14 Липня 2016

  Ломбард: Львів, вул. Фредра, 6 (тех. ломбард)

  Хорошев Сергій

  Доброго дня! Незрозуміло якої кваліфікації працівник ломбарду по вул. Фредра, і з яких міркувань оцінюється товар. Менеджер (нажаль не запамятав імя) декілька днів тому оцінює годинник у 300 грн, але вимагає заміни батарейки, коли сьогодні я приношу це й ж годинник з заміненою батарейкою, він вже оцінює його у 150 грн. Перший і останній раз був у вашому ломбарді

  Відповідь менеджера

  Доброго дня, Сергій!
  Дякуємо за Ваше звернення, ми вже ведемо роботу щодо з'ясування детальних обставин щодо цієї події. Буде проведено роботу з експертом-оцінювачем. Якщо факт безпідставного заниження оцінної вартості Вашого предмету будет підтверджено - він отримає службову догану.
  Компанія "Скарбниця" приносить вибачення за незручності. Ми завжди будемо раді бачити Вас у наших відділеннях та обслуговувати відповідно до високих стандартів якості, прийнятих в Компанії.