0-800-500-555
  • 0-800-500-555 Цілодобово
    Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Найближче
відділення

Вкажіть адресу Вашого
місцезнаходження
і ми знайдемо найближчі
відділення

+5

Я не знаю
адреси

Визначити моє
місцезнаходження
та знайти відділення
поруч зі мною

Карта
відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб
знайти потрібне

Бонуси - це внутрішня валюта компанії

Бонусна картка видається клієнту при здійсненні першої кредитної операції. Її необхідно надавати щоразу, коли здійснюється списання бонусів. Від статусу клієнта залежить «базова» сума на руки та відсоткова ставка.

ВЫ ЗІБРАЛИ НА САЙТІ 0 БОНУСІВ = 0.00 ГРИВЕНЬ

Якщо раніше Ви вже отримували бонуси, то після авторизації зібрані зараз бонуси додадуться до Ваших

Як ще можна
отримати бонуси?
Як бонуси допоможуть
мені заощадити?

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит за 3 хвилини
Я хочу оцінити

Способи оплати

  • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
  • Оплата через інше ломбардне відділення
  • Оплата банківською платіжною карткою
  • Оплата в касу банку
  • Оплата через термінали(City24, iBox, Tyme, 2click, EasyPay та сайт EasyPay.ua)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору

Знижка на % ставку

+380

Я погоджуюся отримувати інформаційну розсилку.

Учасник дає згоду на включення, і в разі необхідності, обробку його персональних даних, наданих при реєстрації, в базу даних клієнтів Товариства та їх передачу іншим суб'єктам надання ломбардних послуг. Учасник також підтверджує, що йому повідомлено про включення його персональних даних до бази персональних даних, а також про мету збору даних та осіб, яким можуть бути передані його персональні дані і відмовляється від додаткового письмового повідомлення про включення інформації про нього до бази персональних даних, а також додаткового повідомлення про передачу таких даних третім особам. Учасник також підтверджує, що він / вона знайомий (а) з їх правами як суб'єкта персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 року.

Приймаючи участь в акції Ви гарантовано отримаєте унікальну АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ (від 10 до 50% знижки), яка дозволить Вам суттєво заощаджувати на сплаті відсотків. Акція діє з 12.04.2017р. до відміни або зміни умов.

Ви плануєте сплатити відсотки по кредиту? У цьому випадку зареєструйтеся і натисніть кнопку «ОТРИМАТИ SMS». На вказаний номер Вам прийде sms з текстом «ПРОМО-КОД ДЛЯ ОТРИМАННЯ АКЦІЙНИХ УМОВ 000000001». При наступному відвідуванні відділення здійснюючи операцію повної перезастави по кредиту назвіть цей код і дізнайтесь яку суму ви ЗАОЩАДИТЕ

УВАГА! Після пред’явлення оцінювачу-експерту промо-коду на знижку на сплату відсотків та на збільшення суми на руки, наступний промо-код, можливо використати лише після використання першого.