0-800-500-555
  • 0-800-500-555 Цілодобово
    Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Карта відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб знайти потрібне

Знайти відділення

Виберіть місто і ми покажемо
список відділень

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Бонуси - це внутрішня валюта компанії

Бонусна картка видається клієнту при здійсненні першої кредитної операції. Її необхідно надавати щоразу, коли здійснюється списання бонусів. Від статусу клієнта залежить «базова» сума на руки та відсоткова ставка.

ВИ ЗІБРАЛИ НА САЙТІ 0 БОНУСІВ = 0.00 ГРИВЕНЬ

Якщо раніше Ви вже отримували бонуси, то після авторизації зібрані зараз бонуси додадуться до Ваших

Як ще можна
отримати бонуси?
Як бонуси допоможуть
мені заощадити?

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Способи оплати

  • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
  • Оплата через інше ломбардне відділення
  • Оплата банківською платіжною карткою
  • Оплата через термінали (City24, iBox, 2click, Система, PayMarket, EasyPay)
  • Оплата сайти-партнери (Portmone.com, Easypay.ua, City24)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору

Нові можливості ломбардів в сучасних умовах

Ломбарди розширюють перелік речей, під які вони готові надати кредит . В одному з найбільших столичних ломбардів тепер можна отримати позику під заставу годинників від Dubey & Schandelbrand, Breitling, Cartier та інших всесвітньо відомих виробників. 
 Деякі працівники ломбарду відзначають, що кількість наданих позичок за останні 2–3 місяці зросла на 30–40% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Кількість тих, хто цікавиться, збільшилася разів у 20. І, хоча реальний попит на послуги підвищився лише на 10–20%, керівники компаній сподіваються, що деякі потенційні клієнти таки скористаються послугами ломбарду.
Як стверджують власники автоломбардів, їх клієнтами зазвичай стають дрібні підприємці, які тимчасово опинилися на мілині або страждають від дефіциту оборотних коштів. Вони можуть розраховувати на позику у 30–40% оцінної вартості застави, який ломбард надасть під 0,17–2% на день терміном на місяць-півтора. Зазвичай ломбарди надають кредити під заставу золота у размірі 70–90% вартості застави.
У загальній структурі виданих позичок кредитування під заставу автомобілів і квартир поки що складає не більше ніж 3–4%. І найближчим часом частка ломбардних кредитів під заставу автомобіля навряд чи зміниться — для розвитку цього напрямку потрібні значні оборотні кошти, а з отриманням банківських кредитів ломбарди також зазнають труднощів. Найчастіше позичальники несуть до ломбардів вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, під заставу яких видається до 70% кредитів. Заклавши золоті прикраси, клієнти через два тижні викуповують виріб.
 Фінансовий успіх кожної точки залежить насамперед від її розташування. Втім, вгадати з розташуванням ломбарду не так легко, тому то й  створюються мережі.