0-800-500-555
 • 0-800-500-555 Цілодобово
  Безкоштовно в межах України
+2
Заявки на зворотній дзвінок, залишені в період з 22:00 до 08:00 обробляються після 08:00.

Найближче
відділення

Вкажіть адресу Вашого
місцезнаходження
і ми знайдемо найближчі
відділення

+5

Я не знаю
адреси

Визначити моє
місцезнаходження
та знайти відділення
поруч зі мною

Карта
відділень

Переглянути усі
відділення на карті, щоб
знайти потрібне

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Бонуси - це внутрішня валюта компанії

Бонусна картка видається клієнту при здійсненні першої кредитної операції. Її необхідно надавати щоразу, коли здійснюється списання бонусів. Від статусу клієнта залежить «базова» сума на руки та відсоткова ставка.

ВЫ ЗІБРАЛИ НА САЙТІ 0 БОНУСІВ = 0.00 ГРИВЕНЬ

Якщо раніше Ви вже отримували бонуси, то після авторизації зібрані зараз бонуси додадуться до Ваших

моя команда
Як ще можна
отримати бонуси?
Як бонуси допоможуть
мені заощадити?

Умови кредитування

Ми пропонуємо спеціальні умови по ломбардному кредиту (чим більший кредит, тим нижчі відсотки за користування кредитом). Перевагами співпраці з нами є отримання грошей в найкоротший термін, без довідок про доходи та ін.

Кредит з доставкою предметів застави у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Детальніше

Способи оплати

 • Оплата через ломбардне відділення, де була здійснена застава
 • Оплата через інше ломбардне відділення
 • Оплата банківською платіжною карткою
 • Оплата через термінали (City24, iBox, 2click, Система, PayMarket, EasyPay)
 • Оплата сайти-партнери (Pormone.com, Easypay.ua)

Детальніше про способи оплати Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача на відділенні, перейшовши за посиланням чи в наших операторів в режимі онлайн

Швидко та зручно
Оплата договору з будь-якої точки планети
Сплатити в
кабiнеті
Сплатити
по ID i CS
+5
ID та CS знаходяться в правому нижньому кутку Вашого договору

Реферальна програма

Що таке реферальна програма?
Реферальна програма (ще її називають партнерська програма) - це вид співпраці між Компанією та Партнером, де Партнер рекомендує скористатися послугами Компанії, а та, в свою чергу, виплачує винагороду за кожного залученого Партнером клієнта.

Принцип програми «Моя команда» від Компанії «Скарбниця»:
Ви поважний клієнт Компанії «Скарбниця», який витрачає свій час та натхнення, щоб пояснити друзям та знайомим, що найкращі та найкомфортніші ломбардні послуги надає саме Скарбниця, а також отримуєте за це заслужене грошове заохочення.

Команду створив
- гроші заробив
 1. Отримай код
 2. Роздай друзям
 3. Забери гроші

Щоб створити «Мою команду» потрібно:

1 Авторизуватися
Пройти реєстрацію в Особистому кабінеті або залогінитися
2 Отримати код
В Особистому кабінеті, в розділі «Моя команда», отримати свій реферальний код
3 Поділитися кодом
Поділитися реферальним кодом з друзями і знайомими. Заробити можна і на тих учасниках, яких Ваші реферали приведуть на обслуговування в Компанію.
4 Накопичити бонуси
Ви отримуєте дохід від кожного нового клієнта Компанії, який назве Ваш реферальний код при оформленні договору застави
5 Отримати кошти
Вивести дохід можна в будь-який час на банківську карту будь-якого банку України
call

Потрібна допомога?

0 800 500 555
Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України
+2
учасники
 • Компанія «Скарбниця» - нараховує і виплачує зароблені бонуси/гроші «Партнеру»
 • «Партнер» - клієнт Компанії «Скарбниця», який має активний договір про надання фінансового кредиту. Людина, яка створює свою команду.
 • «Реферальний код» - персональний код, який Партнер видає друзям/знайомим, і після використання якого (оформлення договору фінансовго кредиту в Компанії) Партнер отримує винагороду.
 • «Реферал» - новий клієнт, який при оформленні першого договору в компанії «Скарбниця» назвав код, отриманий від «Партнера»
 • «Моя команда» - мережа, яка складається з необмеженої кількості «рефералів» і може мати не більше 3-х рівнів.
як це працює?
1
У розділі «Реферальна програма» Особистого кабінету Ви отримуєте свій персональний реферальний код. (Код видається один раз і діє безстроково). Таким чином, Ви стаєте Партнером.
2
При рекомендації своїм друзям скористатися послугами Компанії «Скарбниця», Ви повідомляєте їм свій реферальний код.
3
Реферал, який раніше ніколи не користувався послугами Компанії, при оформленні договору про надання фінансовго кредиту називає реферальний код (який він раніше отримав від Вас). Бонусні 50 гривень будуть Вам нараховані відразу ж після першої застави. В якості подяки Реферал отримує знижку на сплату відсотків за користування кредитом у розмірі 20%.
4
Після оформлення договору Реферал вже є для Вас 1-м рівнем. Відповідно, коли він буде оплачувати % за користування кредитом - Ви, в свою чергу, будете отримувати на свій реферальний рахунок 15% від оплаченої рефералами суми відсотків.
5
Після оформлення кредитного договору Реферал вже може самостійно пройти реєстрацію в Особистому кабінеті, і також отримати свій Реферальний код (після чого, він отримує можливість залучати нових клієнтів для Компанії і стає Партнером та буде отримувати за операції цих рефералів всі винагороди, які передбачені Програмою)
6
Кожен Партнер може мати максимально до трьох реферальних рівнів (за фактом їх може бути і більше, але винагорода передбачається тільки за три верхні рівня мережі).
7
Кожен Партнер в Особистому кабінеті бачить суми нарахованих бонусів, історію нарахувань бонусів і структуру своєї реферальної мережі.
8
Мережа працює в тому випадку, коли її учасники мають активні договори про надання фінансового кредиту (або на протязі пільгового періоду здійснюють повторне оформлення фінансового договору, таким чином, активуються заново в мережі).
9
Існує пільговий термін 28 днів, коли учасник, який вибув з мережі, має можливість зробити нову заставу та повернутися в діючу мережу. Головне, що зачислення всіх бонусів передбаченних программою – залишається активним.
10
Нараховані бонуси в Особистому кабінеті Партнера можуть бути виведені готівкою на банківську карту Партнера (при цьому оплачується 18% ПДФО і 1,5% ВС) або конвертовані в бонуси Компанії за курсом 1грн = 40 бонусів.
Важливі моменти
 • При поверненні Реферала на обслуговування в Компанію і повторній заставі в період 28 днів, нарахування бонусів Партнеру, а також отримання винагороди за власних первинних Рефералів буде поновлено. Винагороду отримують всі учасники Команди.
 • Зароблені бонуси учасник може перевести в готівку чи конвертувати в бонуси в будь-який момент, частково або повністю. Якщо його мережа стала неактивною, нараховані бонуси не пропадають, але нові (за цю мережу) - не нараховуються.
struct1