Кредит під заставу антикваріату

Всеукраїнська мережа ломбардних відділень «Скарбниця» допоможе перетворити Ваш антикваріат у гроші. Легко і просто оформлюйте кредит у мережі «Скарбниця» і нехай предмети мистецтва працюють на Вас!

map

Адреса

м. Київ, вул. Старовокзальна, 18

Дивитися на мапi
viber

Номер телефону / Viber

+38 (050) 446 17 18

Пн-Пт 09:00 - 18:00, перерва: 14:00 - 14:30; Сб, Нд - вихідні

Здати антикваріат

 • paintings
  Картини
 • watches
  Годинники
 • porcelain
  Фарфор
 • awards
  Нагороди до 1917 року
 • ussr
  Нагороди СРСР
 • engraving
  Гравюри
 • statuette
  Статуетки
 • coins
  Монети
 • jewelry
  Ювелірні вироби

Ми не приймаємо

 • gun
  Зброю
 • museum
  Предмети з інвентарними номерами музеїв

Як це працює?

work

Надішліть фото та опис

Надішліть у Viber короткий опис, а також фото антикваріату або предмета мистецтва, під заставу якого Ви хочете оформити кредит.

work

Зателефонуйте

Зателефонуйте нам за номером 050 446 17 18. Після телефонної розмови із експертом-оцінювачем, приносьте потенційний предмет застави безпосередньо до відділення ломбарду «Скарбниця».

work

Після оцінки отримайте кредит

Після експертної оцінки Вашого вироби, у випадку позитивного результату, ми оформляємо його як заставу для видачі кредиту. Здати антикваріат дуже просто!

Антикваріат — старі, цінні речі і предмети мистецтва, які є об'єктом інтересу колекціонерів. Можуть виступати предметом застави для отримання кредиту в ломбарді. Але, через складність оцінки та впливу попиту, не кожна фінансова організація приймає їх або готова запропонувати конкурентну вартість.

Здати антикваріат за вигідною ціною, з безкоштовної онлайн оцінкою в ломбард «Скарбниця», ви можете завдяки нашим досвідченим експертам з антикваріату. Ми пропонуємо високу суму і просту форму договору. Оформлення займає 3 хвилини і ви відразу отримуєте кредит під заставу ваших предметів.

Закласти можна картини, нагороди, фарфор, монети та ювелірні вироби, які мають антикварну цінність. На оцінку впливають — вік виробу, раритетність (рідкість), зв'язаність з історичною епохою чи видатною особистістю історії. До вартості додається і матеріальна цінність. У Ломбарді антикваріат буде працювати на вас.

phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.