Сервіси та рішення ломбарду «Скарбниця»

Компанія «Скарбниця» надає кілька видів послуг небанківського кредитування і, пов’‎язаних із ними, сервісів. Всі наші послуги об’‎єднує низка ключових факторів: актуальність, мобільність, комфортність і комплексне вирішення фінансових потреб клієнта.

 • Ломбард онлайн

  Ломбард онлайн

  Ми істотно оновили Особистий кабінет. Тепер Ваш час у Ваших руках!

  Детальніше
 • Зберігання цінностей

  Зберігання цінностей

  Безпечніше ніж вдома і комфортніше, ніж у банку!

  Детальніше
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.