Про нас

«Скарбниця» — перший недержавний ломбард з 31-річним досвідом на ринку фінансових послуг, котрий надає кредити під заставу майна, орієнтуючись на актуальні потреби населення.

Мережа ломбардів «Скарбниця» — це

year

31 років

Досвід, перевірений десятиріччями
31 років довіри клієнтів

lombards

400 ломбардів

Розвинена мережа відділень
400 ломбардів у 104 містах України

employees

2500 працівників

Згуртована команда однодумців
Нас 2500 співробітників

professional

Професіональність

Кваліфіковані спеціалісти. Власний Учбовий центр з підготовки затребуваних фахівців

Наша місія

Надавати найкращі фінансові послуги та робити свій внесок у розвиток України

Сьогодні ми пропонуємо клієнтам вирішувати нагальні фінансові питання на сучасному рівні, використовуючи інноваційні сервіси компанії «Скарбниця».

Спробуйте та оцініть наші переваги:

 • Вигідні умови кредитування
 • Кредит у безготівковій формі на банківську карту
 • Дистанційні сервіси «Ломбард у вашому смартфоні»: Добір коштів та погашення кредиту через Особистий кабінет
 • Постійні акції, а також індивідуальну бонусну програму (кешбек)
 • Зберігання цінностей
 • Страховий захист
 • Безкоштовну оцінку предметів застави
 • Безпеку та конфіденційність обслуговування

Несемо світло інновацій у традиційний ринок ломбардного кредитування.

«Скарбниця» — ломбард майбутнього

Компанії, які надають послуги:

 • ТОВ "ЛОМБАРД "Є ГРОШІ"

  Код ЄДРПОУ 45098177, адреса: 03038, м. Київ, вул. Лінійна, 17. Ліцензія на діяльність ломбарду. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів. Ліцензія на здійснення валютних операцій. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: торгівля валютними цінностями в готівковій формі.

 • ТОВ "АЙ ЛОМБАРД"

  Код ЄДРПОУ 44916262, адреса: 03038, м. Київ, вул.Лінійна, 17. Ліцензія на діяльність ломбарду. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів. Ліцензія на здійснення валютних операцій. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: торгівля валютними цінностями в готівковій формі.

 • ТОВ "ЛОМБАРД "ДІМ МІКРОФІНАНС"

  Код ЄДРПОУ 44943867, адреса: 03048, м. Київ, вул. Ернста,16 Б. Ліцензія на діяльність ломбарду. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів. Ліцензія на здійснення валютних операцій. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: торгівля валютними цінностями в готівковій формі.

 • ТОВ "ЛОМБАРД "КРЕДИТ ЮКРЕЙН"

  Код ЄДРПОУ 45108001, адреса: 03048, місто Київ, вул. Ернста,16 Б. Ліцензія на діяльність ломбарду. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів. Ліцензія на здійснення валютних операцій. Дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 20.02.2024. Вид фінансової послуги: торгівля валютними цінностями в готівковій формі.

phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.