Мобільний ломбард

Ми привеземо гроші де б ви не були!

Як це працює?

work

Заявка

Заповніть онлайн-форму на сайті чи зателефонуйте до контакт-центру

work

Дізнайтесь оцінку

Дізнайтеся орієнтовну суму кредиту та узгодьте всі деталі з нашим експертом

work

Отримайте кредит

Експерт приїде у зручне місце та час, оформить договір і видасть готівку. Відвезе Ваш предмет застави до найближчого відділення мережі «Скарбниця»

 • Технiка
 • Золото

Замовити кредит і доставку техніки

Умови

 • money

  Mінімальна сума кредиту 1 000 грн

 • car

  Виїзд експертів — безкоштовний

 • position Київ

  Приймаємо будь-яку техніку, електроніку, ювелірні вироби та наручні годинники

  subjectsubjectsubjectsubject
 • position Інші міста

  Приймаємо будь-яку техніку та електроніку

  subjectsubject

Питання-Відповіді

 • Які умови кредитування?

  Умови кредитування такі ж, як і у відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця». Виїзд експертів, перевезення та зберігання предметів застави — безкоштовні.

 • Що може бути предметом застави?

  Ювелірні вироби, наручні годинники, будь-яка побутова, портативна техніка та електроніка, будівельні та садові інструменти, предмети дозвілля, спортивне та туристичне спорядження тощо.

 • Як оформити кредит?

  Протягом 5-10 хвилин відбувається фінальна оцінка і перевірка предмету застави, Ви надаєте паспорт та ідентифікаційний код (оригінал), а також завірені підписом копії (надаються одноразово), після цього укладається кредитний  договір в електронному вигляді, Ви отримуєте грошові кошти на банківську картку.

 • Де зберігають предмети застави?

  В одному з найближчих відділень мережі ломбардів «Скарбниця». Адреса і телефон відділення вказані у договорі кредиту.

 • Як сплачувати відсотки та викупити предмети застави?

  Сплачувати відсотки можна у будь-якому відділенні мережі ломбардів «Скарбниця» або в одному із платіжних терміналів. Сплачувати тіло кредиту та викупляти предмети застави потрібно самостійно у тому відділенні, яке вказане у договорі.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».