Кредит під заставу техніки

Для отримання грошей, потрібна лише ваша техніка, паспорт та ІПН (або інший документ, що посвідчує особу).

Оцінка техніки онлайн

Наприклад, Apple iPhone X 256Gb

Стан:
1
2
3
4
5
Ідеальний стан
Комплект:
Модель:

Модель не вибрана

 • laptop

  Ноутбуки

 • tablet

  Планшети

 • phone

  Смартфони

 • monitor

  Монітори

 • tv

  Телевізори

 • photo

  Фотоапарати

 • video

  Відеокамери

 • mp3

  MP3-плеєри

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Мобільні телефони, електроінструмент, всілякі гаджети — важлива частина сучасного життя. Зручні, надійні і довговічні, вони схильні до морального старіння... Ми замінюємо пристрої, що вийшли з моди, купуємо більш продуктивні і зручні, часто навіть не здогадуючись, що старі гаджети можуть окупити частину витрат на новий або виступити предметом застави для отримання кредиту.
Ломбарди впевнено кредитують під заставу техніки. Здати телефон в заставу можна практично скрізь, де є експерт оцінювач техніки. Електроніка популярних брендів має стабільний попит, вартість на ринку б/в техніки і високо оцінюється. Ми пропонуємо онлайн оцінку вашого виробу і спеціалізовані технічні ломбарди з кращими експертами на ринку. Дорого закласти телефон або побутову техніку можливо, якщо у вас залишилися документи, інструкція, упаковка і пристрій в ідеальному технічному стані. Якщо ж сліди використання явно видно - сума кредиту може бути трохи нижче. Знаючи про ломбарди техніки, ви не будете бентежитися високою вартістю новинок, так як завжди можете повернути більшу частину суми або розраховувати на кредит.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».