Кредит під заставу техніки

Для отримання грошей, потрібна лише ваша техніка, ІПН та паспорт (або інший документ, що посвідчує особу).

Оцінка техніки онлайн

Наприклад, Apple iPhone X 256Gb

Стан:
1
2
3
4
5
Ідеальний стан
Комплект:
Модель:

Модель не вибрана

 • laptop

  Ноутбуки

 • tablet

  Планшети

 • phone

  Смартфони

 • monitor

  Монітори

 • tv

  Телевізори

 • photo

  Фотоапарати

 • video

  Відеокамери

 • mp3

  MP3-плеєри

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві та Львові

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Мобільні телефони, електроінструмент, всілякі гаджети — важлива частина сучасного життя. Зручні, надійні і довговічні, вони схильні до морального старіння... Ми замінюємо пристрої, що вийшли з моди, купуємо більш продуктивні і зручні, часто навіть не здогадуючись, що старі гаджети можуть окупити частину витрат на новий або виступити предметом застави для отримання кредиту.
Ломбарди впевнено кредитують під заставу техніки. Здати телефон в заставу можна практично скрізь, де є експерт оцінювач техніки. Електроніка популярних брендів має стабільний попит, вартість на ринку б/в техніки і високо оцінюється. Ми пропонуємо онлайн оцінку вашого виробу і спеціалізовані технічні ломбарди з кращими експертами на ринку. Дорого закласти телефон або побутову техніку можливо, якщо у вас залишилися документи, інструкція, упаковка і пристрій в ідеальному технічному стані. Якщо ж сліди використання явно видно - сума кредиту може бути трохи нижче. Знаючи про ломбарди техніки, ви не будете бентежитися високою вартістю новинок, так як завжди можете повернути більшу частину суми або розраховувати на кредит.

phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.