Кредит під заставу срібла

Швидкий кредит під заставу срібла. Миттєва процедура оформлення! Лише предмет застави, паспорт та ІПН, 3 хвилини вашого часу і гроші прямо в руки.

Оцінка виробів зі срiбла

department Відділення
Категорії

Відмінний стан без глибоких подряпин і деформацій, вироби без дефектів на каменях і вставках. 925 и 875 з діамантами

Статус клієнта

regular Клієнт, що накопичив 20000 бонусів

Якщо у виробі є діаманти, Ви можете оцінити їх окремо.
 • ring

  Каблучки

 • earrings

  Сережки

 • bracelet

  Браслети

 • chain

  Ланцюжки

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві та Львові

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Ціна за грам срібла

Проба Вартість
600 до 24 грн
875 до 36 грн
916 до 37 грн
925 до 38 грн

Срібло - популярний ювелірний метал. Використовується для прикрас, монет, предметів побуту ... Воно має стабільно високу вартість і часто виступає у ролі застави. Заложити срібло в ломбард - це простий, вигідний спосіб отримати кредит під заставу.

У чистому вигляді срібло (аргентум) досить м'який метал. Збільшити стійкість допомагає доля міді в виробі. Кількість дорогоцінного металу в сплаві вказує проба. Стандартна проба в Україні - 925. Більш низький вміст срібла використовується для предметів побуту і інтер'єру. Такий сплав називається Sterling Silver. Найменша проба у сплаві для карбування монет. Він має червонуватий відтінок і з часом може втрачати первинну форму. 

Ми пропонуємо миттєву онлайн оцінку і просту процедуру оформлення договору. Високу ціну за грам срібла в залежності від проби, стану і виду виробу. Є бонуси та акції. Срібні кільця, ланцюжки, посуд - це не тільки красиво, але і можливість не відчувати нестачі в грошах.

phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.