Кредит під заставу срібла

Швидкий кредит під заставу срібла. Миттєва процедура оформлення! Лише предмет застави, паспорт та ІПН, 3 хвилини вашого часу і гроші прямо в руки.

Оцінка виробів зі срiбла

department Відділення
Категорії

Відмінний стан без глибоких подряпин і деформацій, вироби без дефектів на каменях і вставках. 925 и 875 з діамантами

Статус клієнта

regular Клієнт, що накопичив 20000 бонусів

Оцінка Вашого виробу:

від 109 грн - до 115 грн
Якщо у виробі є діаманти, Ви можете оцінити їх окремо.
 • ring

  Каблучки

 • earrings

  Сережки

 • bracelet

  Браслети

 • chain

  Ланцюжки

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Ціна за грам срібла

Проба Вартість
600 до 16 грн
875 до 23 грн
916 до 24 грн
925 до 24 грн

Срібло - популярний ювелірний метал. Використовується для прикрас, монет, предметів побуту ... Воно має стабільно високу вартість і часто виступає у ролі застави. Заложити срібло в ломбард - це простий, вигідний спосіб отримати кредит під заставу.

У чистому вигляді срібло (аргентум) досить м'який метал. Збільшити стійкість допомагає доля міді в виробі. Кількість дорогоцінного металу в сплаві вказує проба. Стандартна проба в Україні - 925. Більш низький вміст срібла використовується для предметів побуту і інтер'єру. Такий сплав називається Sterling Silver. Найменша проба у сплаві для карбування монет. Він має червонуватий відтінок і з часом може втрачати первинну форму. 

Ми пропонуємо миттєву онлайн оцінку і просту процедуру оформлення договору. Високу ціну за грам срібла в залежності від проби, стану і виду виробу. Є бонуси та акції. Срібні кільця, ланцюжки, посуд - це не тільки красиво, але і можливість не відчувати нестачі в грошах.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».