Кредит під заставу золота

«Скарбниця» видає кредит під заставу виробів із золота та платини. Ви можете отримати кредит за 3 хвилини! Для цього потрібен лише предмет застави, ІПН, паспорт або інший документ, який ідентифікує особу.

Оцінка виробів із золота онлайн

department Відділення
Категорії

Відмінний стан без глибоких подряпин і деформацій, вироби без дефектів на каменях і вставках. Від 583 до 750 проби як з клеймами, так і по реактивам

Статус клієнта

regular Клієнт, що накопичив 20000 бонусів

Оцінка Вашого виробу:

від 825 грн - до 1195 грн
Якщо у виробі є діаманти, Ви можете оцінити їх окремо.
 • ring

  Каблучки

 • earrings

  Сережки

 • bracelet

  Браслети

 • chain

  Ланцюжки

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Ціна за грам золота

Проба Вартість
375 до 766 грн
500 до 1021 грн
583 до 1191 грн
585 до 1195 грн
750 до 1532 грн
Коронки до 1653 грн
900 до 1838 грн
916 до 1871 грн
950 платина до 873 грн
958 до 1957 грн

Золото - символ благополуччя. Народження фінансової системи, кредитування, нерозривно пов'язані з дорогоцінними металами. У сучасному світі скупкою золота займається кожен ломбард, підтверджуючи справжню цінність такого зощадження. Приймається золото в злитках, золоті прикраси, предмети інтер'єру тощо. Процедура оформлення кредиту проста і займає не більше 3 хвилин.

Щоб вигідно здати золоті прикраси - розрахуйте їх приблизну вартість на нашому калькуляторі оцінки. Інші формальності зводяться до огляду експертом, уточненню вартості і підписанню договору.

Сума залежить від терміну кредитування, проби виробу, ваги. Непоганий бонус можуть принести статус постійного клієнта і участь в програмі лояльності. Для максимальної вигоди існують акції і подарунки. Вартість грама золота - така ж гарантія отримання доходу, як успіх в справах та високе становище в суспільстві.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».