Кредит під заставу золота

«Скарбниця» видає кредит під заставу виробів із золота та платини. Ви можете отримати кредит за 3 хвилини! Для цього потрібен лише предмет застави, ІПН, паспорт або інший документ, який ідентифікує особу.

Оцінка виробів із золота онлайн

department Відділення
Категорії

Відмінний стан без глибоких подряпин і деформацій, вироби без дефектів на каменях і вставках. Від 583 до 750 проби як з клеймами, так і по реактивам

Статус клієнта

regular Клієнт, що накопичив 20000 бонусів

Оцінка Вашого виробу:

від 865 грн - до 1235 грн
Якщо у виробі є діаманти, Ви можете оцінити їх окремо.
 • ring

  Каблучки

 • earrings

  Сережки

 • bracelet

  Браслети

 • chain

  Ланцюжки

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу

Ціна за грам золота

Проба Вартість
375 до 792 грн
500 до 1056 грн
583 до 1231 грн
585 до 1235 грн
750 до 1583 грн
Коронки до 1708 грн
900 до 1900 грн
916 до 1934 грн
950 платина до 902 грн
958 до 2022 грн

Золото - символ благополуччя. Народження фінансової системи, кредитування, нерозривно пов'язані з дорогоцінними металами. У сучасному світі скупкою золота займається кожен ломбард, підтверджуючи справжню цінність такого зощадження. Приймається золото в злитках, золоті прикраси, предмети інтер'єру тощо. Процедура оформлення кредиту проста і займає не більше 3 хвилин.

Щоб вигідно здати золоті прикраси - розрахуйте їх приблизну вартість на нашому калькуляторі оцінки. Інші формальності зводяться до огляду експертом, уточненню вартості і підписанню договору.

Сума залежить від терміну кредитування, проби виробу, ваги. Непоганий бонус можуть принести статус постійного клієнта і участь в програмі лояльності. Для максимальної вигоди існують акції і подарунки. Вартість грама золота - така ж гарантія отримання доходу, як успіх в справах та високе становище в суспільстві.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».