Кредити під заставу годинників відомих виробників

Кредити під заставу годинників відомих виробників

Даємо гроші під заставу годинників!

Часто трапляється так, що Вам необхідні кредитні кошти «на вчора».

У мережі ломбардів «Скарбниця» Вам з радістю допоможуть в отриманні кредиту готівкою, під заставу дуже широкого переліку предметів застави, починаючи від золотого кільця і закінчуючи великогабаритної технікою. 

Осібно в списку предметів застави стоять годинники відомих світових виробників. Це обумовлено специфікою оцінки годинників, складностями пов'язаними з високим технічним рівнем виконання копій (т.зв.«реплік») и т. п.

Оціночна вартість годинника в великій мірі залежить від наступних характеристик:

  • марка (виробник);
  • модель;
  • рік випуску;
  • наявність гарантії (включаючи гарантійний талон);
  • наявність упаковки;
  • ступінь збереження;
  • кон'юнктура ринку.

Як би там не було, за результатами професійної оцінки Ви маєте всі шанси отримати в кредит вельми крупну суму. Це подвійно зручно, так як годинник - предмет застави негабаритний, і, як правило, з плином часу їх оціночна вартість знижується дуже незначно.

У нашій мережі ломбардів для Вас працюють фахівці високого рівня, які спеціалізуються на оцінці годинників. Ви можете звернутися до них, відвідавши одне з ломбардних відділень:

список відділень прийому годинників 

Експерт з оцінки годинників та антикваріату знаходиться в Києві, за адресою: б-р Дружби Народів, 25

Просимо Вас попередньо дзвонити в зацікавивше Вас ломбардне відділення, так як графік роботи фахівців з оцінки годинників може не збігатися з графіком роботи ломбардного відділення!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».