Даруємо 40 бонусів за кожну ідентифікацію через застосунок «Дія»
icon

Даруємо 40 бонусів за кожну ідентифікацію через застосунок «Дія»

Акція

Діє на постійній основі

З 18 листопада 2021 року всі клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть отримувати 40 бонусів на свій рахунок за кожну ідентифікацію через мобільний застосунок«Дія». Кількість ідентифікацій не обмежена.  Слідкувати за бонусними накопиченнями, а також витрачати їх на корисні речі можна через  особистий кабінет на сайті. 

Що потрібно для того, щоб отримати 40 бонусів у подарунок при кожному зверненні?

  1. Бути користувачем додатку «Дія»
  2. Звернутись у зручне відділення ломбарду «Скарбниця»
  3. Ідентифікуватись через застосунок «Дія» при оформленні договору застави, здійснені добору коштів, викупі або при оформленні договору зберігання.

Отримуйте 40 бонусів щоразу при візиті до одного з наших відділень. Насолоджуйтесь крутими подарунками та послугами в обмін на бонусні накопичення.

Умови акції:

  • Період проведення акції з 18.11.2021р. до зміни її умов, або припинення дії акції у всіх ломбардних відділеннях, які використовують знак для товарів та послуг Скарбниця тм на законних підставах.
  • Клієнт може скористатись умовами акції необмежену кількість разів при кожній ідентифікації через застосунок  «Дія» у відокремленому підрозділі ломбарду «Скарбниця».
  • Умови цієї акції розповсюджуються на один візит не зважаючи на кількість операцій у відділенні та кількість укладених договорів. 
  • Конвертація бонусів у гривню здійснюється за співвідношенням 40 бонусів = 1 грн. 
  • У випадку недотримання умов цієї акції, нарахування подарункових 40 бонусів не здійснюється.
  • Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за телефоном 0800500555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».