Даруємо 40 бонусів за кожну ідентифікацію через застосунок «Дія»
icon

Даруємо 40 бонусів за кожну ідентифікацію через застосунок «Дія»

Акція

Діє на постійній основі

З 18 листопада 2021 року всі клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть отримувати 40 бонусів на свій рахунок за кожну ідентифікацію через мобільний застосунок«Дія». Кількість ідентифікацій не обмежена.  Слідкувати за бонусними накопиченнями, а також витрачати їх на корисні речі можна через  особистий кабінет на сайті. 

Що потрібно для того, щоб отримати 40 бонусів у подарунок при кожному зверненні?

  1. Бути користувачем додатку «Дія»
  2. Звернутись у зручне відділення ломбарду «Скарбниця»
  3. Ідентифікуватись через застосунок «Дія» при оформленні договору застави, здійснені добору коштів, викупі або при оформленні договору зберігання.

Отримуйте 40 бонусів щоразу при візиті до одного з наших відділень. Насолоджуйтесь крутими подарунками та послугами в обмін на бонусні накопичення.

Умови акції:

  • Період проведення акції з 18.11.2021р. до зміни її умов, або припинення дії акції у всіх ломбардних відділеннях, які використовують знак для товарів та послуг Скарбниця тм на законних підставах.
  • Клієнт може скористатись умовами акції необмежену кількість разів при кожній ідентифікації через застосунок  «Дія» у відокремленому підрозділі ломбарду «Скарбниця».
  • Умови цієї акції розповсюджуються на один візит не зважаючи на кількість операцій у відділенні та кількість укладених договорів. 
  • Конвертація бонусів у гривню здійснюється за співвідношенням 40 бонусів = 1 грн. 
  • У випадку недотримання умов цієї акції, нарахування подарункових 40 бонусів не здійснюється.
  • Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за телефоном 0800500555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.