Зберігання цінностей

banner
Зберігання цінностей: безпечніше ніж вдома і комфортніше, ніж у банку

Ломбардні відділення — це не лише один із найпопулярніших способів небанківського кредитування, але і недорогий, безпечний варіант зберігання* цінних речей. Не важливо, де Ви перебуваєте: у відпустці, відрядженні або на дачному вікенді. Не важливо, як довго будете відсутні — один день або півроку. Віддаючи свої цінності на зберігання в одне із відділень мережі ломбардів «Скарбниця», Вам більше не потрібно хвилюватися про їхню безпеку.

Як працює послуга?

work

Припустимо, у Вас кілька золотих виробів, загальною вагою 25 грамів.

work

Ви залишаєте їх в одному із ломбардів мережі «Скарбниця». Оціночна вартість виробів — близько 16 тисяч гривень.

work

Терміном до одного місяця, мінімальна сума отриманих грошей «на руки» — 1600 гривень. Ставка — 0,7% у день.

work

Витрати на цю послугу складуть 11,2 гривні у день.

work

Вирушаєте у відпустку, відрядження або ж просто спите спокійно.

work

Через місяць забираєте цінності, заплативши усього 336 гривень.

Для порівняння, у банку оренда скриньки обійдеться Вам від 750 до 1000 гривень за один місяць.

Переваги

advantage
Прозорість

Повний опис предмету, який на збереженні, внесено до договору. Ми оцінюємо Ваші предмети застави та несемо відповідальність за їх збереження і повернення.

advantage
Страхування

Усі предмети у сховищі будь-якого ломбардного відділення «Скарбниця» застраховані провідними страховими компаніями України.

advantage
Захист

Усі приміщення ломбардів «Скарбниця» мають найвищий рівень захищеності — клас «А».

advantage
Охорона і спостереження

Усі відділення мережі «Скарбниця» знаходяться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

advantage
Репутація

За 31 років існування компанії «Скарбниця» не було жодного випадку неповернення предмету застави Клієнту.

* Під послугою зберігання мається на увазі отримання кредиту під заставу на мінімально можливу суму, яка передбачена діючими Правилами надання фінансових кредитів.

Якщо терміново знадобилися гроші

banner
Один дзвінок — і кредитні кошти на Вашій картці!

У будь-який момент, за допомогою одного телефонного дзвінка, Ви можете отримати кредитні кошти на Вашу банківську карту. Послуга доступна цілодобово для усіх клієнтів компанії «Скарбниця», а гроші зараховуються протягом 2-3 хвилин.

Є 2 варіанти, як отримати кошти дистанційно:

1 Зателефонувати нам

 • Зареєструвати Вашу банківську карту у будь-якому відділенні мережі «Скарбниця». Для цього знадобиться Ваш документ і номер карти.
 • Зателефонувати на номер безкоштовної гарячої лінії: 0-800-500-555.
 • Оформити добір на банківську карту. Це займе не більше 5 хвилин.

2 Online в Особистому кабінеті

 • Зареєструватися або увійти до Особистого кабінету.
 • У розділі Добір на карту оформити добір грошей на банківську карту. Це займе не більше однієї хвилини.

* Карта має бути діюча та випущена українським банком.

Питання-Відповіді

 • Я боюся, що у ломбарді мені зіпсують прикраси

  Мережа «Скарбниця» використовує різні методи для оцінки справжності золотих виробів. Але усі вони не залишають жодних візуальних слідів на прикрасах. Один із критеріїв оцінки — художня цінність прикрас, тому ми ніколи не зіпсуємо зовнішній вигляд Ваших виробів.

 • У банку зберігати цінності, начебто, надійніше...

  Зверніть увагу на те, що у банку ніхто не знає, що саме зберігається у Вашій скриньці. У випадку будь-якого форс-мажору, довести що-небудь — практично неможливо. Водночас, у ломбарді «Скарбниця» фіксують вартість Ваших цінностей і вносять їх детальний опис у текст договору.

 • Мені некомфортно приносити цінні речі і передавати їх Вам, на очах у черги клієнтів

  Багато відділень мережі ломбардів «Скарбниця» обладнані кабінами для персонального обслуговування. Вони відокремлені від загального клієнтського залу і повністю захищені від проникнення. Користуватися такими кабінами можуть усі наші клієнти. Уточнити, де знаходиться найближче відділення з кабіною для персонального обслуговування, можна за номером телефону: 0-800-500-555 (дзвінки у межах України — безкоштовні).

 • Я у вас карту зареєструю, а потім із неї гроші спишуть незрозуміло на що...

  Для реєстрації карти ви не вказуєте усі її дані — лише номер карти. Без дати видачі та CVV2-коду жодних операцій, окрім зарахування коштів, зробити неможливо. Ми не зберігаємо номер Вашої картки у відкритому вигляді. Уся інформація шифрується, а зарахування відбувається за допомогою платіжної організації-посередника.

phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.